Mamuradijas.lt

Mama ekspertė Andrė Paražinskienė

 

Atrodo ką tik buvo žiema ir vaikščiojau su didžiausiu pilvuku laukdama mūsų vyresnėlės sesutės, o štai dabar pavasaris jau visu gražumu skleidžiasi už lango. Laikas bėga nepastebimai, ypač auginant vaikus ir, manau, su tuo sutiks dauguma mamų. Gyvenimas teka, o mes, dažniausiai primiršdamos save, lekiam pasroviui ir vis ieškom kažko geriausio savo mažyliams. 

Veždama dukrytę iš darželio pamąsčiau, kad lūpu blizgis, be kurio anksčiau neišeidavau iš namų, jau ilgokai guli paliktas stalčiui, o rankoms, kurios per dieną dešimtimis kartų būna kišamos po vandeniu, jau laikas paieškoti kremo. Žinau, žadėjau kaskart nusplovus mažylei užpakaliuką pasitepti rankas kremu, bet vis atsiranda tų neatidėliojamų reikalų.

Ir štai mano rankose atsiduria pavasario gaiva dvelkiantis L’occitane en Provence rinkinukas. Vidus kvepia pavasariu, o gal vasara… Gėlėmis! Ach..išsvajotasis rankų kremas! „Arlesienne“ linija kvepia trijų rūšių gėlėmis – rožės, kvapniosios našlaitės ir šafranai. Kremas stipriai sudrėkina rankas, o savo kvapu tarytum nuspalvina pavasario spalvom visą kambarį. 

Tomis pačiomis gėlėmis kvepia ir lūpų blilzgis – itin smagus todėl, kad suteikia ne tik rausvo atspalvio, bet turi ir mažų – žvilgesį stiprinančių blizgių dulkelių. Paskutinis mano Provanso rinkinuke – muiliukas. Laukiu, kol grįšiu namo, nubėgsiu į dušą ir šiandien būsiu ne tik mama – būsiu ir „Arlesienne“ moteris, kvepianti trijų gėlių melodija.

Taigi mamos, nepamirškim savęs ir pastebėkim šalia esančias, kurios per buitį primiršo pasirūpinti savimi. Taip stipriai visa kvepiu gėlėmis, jog net nebereikia galvot, ką šiemet dovanosiu mamai Mamos dienos proga.