Mamuradijas.lt
Mama ekspertė Andrė Paražinskienė

 

Nežinau kaip Jus, bet mane, kažkur besiruošiančią ir stovinčią prieš veidrodį, visuomet stebi keturios mažos dukryčių akytės. Jos taip nori mus kopijuoti kiekviename žingsnyje, kad priverčia šypsotis ir jaustis tokiom laimingom, jog esame kažkam pavyzdžiai. Taigi, pamačiusi, jog mano vos dešimt mėnesių turinti, lėlytė jau moka užsidėti kai kuriuos mano papuošalus, supratau, kad šioms šventėms reiks pasiruošti. Segtukams plaukučių dar kiek per mažai, bet galvos juostų pasirinkimas net stebina…

 

Ir štai mano rankose jau nuostabiai violetinė galvos juosta iš Make Heads Turn. WOW! Būtent tokia, kokios aš ir ieškojau – svarbiausia kokybė! Perkant kiekvieną daiktą sau ar mažosioms, visų pirma, vertinu kokybę, o jau kai ji yra, tai daiktas ir gražus, ir puošia, ir malonus dėvėti. Mano mažoji Atarė liko labai patenkinta nauju galvos papuošalu, nes, visų pirma, visiškai nesistengė jo nusiimti, o, svarbiausia, kad su juo išbuvo visą Kūčių vakarą. Ką jau kalbėti apie močiutes ir mylimiausią tetą, kurios pačios puošiasi daugiau nei aš, tad nepaliaujamai grožėjosi mažosios galvajuoste, o senelis stengėsi fotografuoti iš visų įmanomų pusių. Šventės buvo nuostabios, nes tas jausmas, kai grožisi tavo vaiku, yra labai geras.

 

Beje pati taip pat turiu Make Heads Turn lankelį, spalviškai derantį prie dukrytės galvajuostės ir net neabejoju, kad artėjant dukrytės metukų šventei abi pasipuošim derančiais galvos papuošalais. Ačiū Jums, Make Heads Turn, kad kuriate tokius grožius.