Mamuradijas.lt

Šaltėjant orams, kai bėgti rytinį krosą darosi vis žvarbiau, dažnai susimąstome, kad norint palaikyti dailią figūrą,kaip ir kasmet, žiemą teks pradėti lankyti sporto klubą. Vis dėlto, prakaito liejimas treniruoklių salėje ir brangios mitybos bei sporto konsultantų paslaugos – jau praeitis! „Kilo.lt“ siūlo Jums inovatyvią alternatyvą – sporto ir mitybos konsultantų paslaugas internetu už prieinamą kainą.

Panaudojęs savo ilgametę patirtį, kurią sukaupė dirbdamas treneriu bei profesionaliu sportininku, Europos kultūrizmo čempionas Andrius Pauliukevičius įkūrė internetinę lieknėjimo ir sveikos gyvensenos sistemą „Kilo.lt“. Šis projektas įdomus tuo, jog viskas vyskta internetinėje erdvėje, nėra jokio realaus bendravimo su treneriais ir dietologais, tačiau jie sudaro mitybos bei sporto planus ir rūpinasi klientu susirašinėdami. Tereikia laikytis Jums sudaryto plano ir stebėti rezultatus.

„Kilo.lt“ tinklapyje galite pasirinkti vieno, trijų arba šešių mėnesių narystę. Vieno mėnesio narystės kaina tik 99Lt, tai yra mažiau nei vieno mėnesio abonementas įprastiniame sporto klube. Už šią sumą kiekvienas narys gauna specialiai jam sudarytą treniruočių programą bei mitybos planą, nuolatines trenerio ir dietologo konsultacijas. Taip pat gali žiūrėti vaizdo seminarus, turi prieigą prie daugiau nei 1000 įvairių receptų bei gali diskutuoti apie pasiekimus ir iššūkius su kitais “Kilo.lt“ nariais.

Dauguma atsiliepimų internete teigiami. Sistemos vartotojai teigia, kad mitybos planas nėra monotoniškas, prie kiekvieno patiekalo yra parašyta jo energetinė vertė, gaminimo laikas ir receptas. Puslapyje netgi yra nurodytas pirkinių sąrašas kiekvienai dienai.

Vis dėlto, kaip save motyvuoti kasdien laikytis nurodyto plano? „Kilo.lt“ komanda nuolat stengiasi, kad vartotojai prisijungtų prie sistemos bent po kartą per dieną ir įvertintų savo vakarykštės dienos mitybą, savijautą ir miegą. Atsižvelgdami į tai, dietologai ir treneriai gali koreguoti planą. Taip pat, aktyviausi „Kilo.lt“ nariai renka taškus, kurie savaitės pabaigoje gali virsti prizais, tokiais kaip nemokamas narystės pratęsimas trims dienoms.

„Tu gali pasiekti kūno ir sielos harmoniją, jei prisiimsi atsakomybę už savo gyvenimą ir pradėsi keistis DABAR. Idealus laikas niekada neateis. Idealus laikas yra dabar, nes jį pasirenki tu”- teigia “Kilo.lt” komandos narė, psichologė-psichoterapeutė Marija Vaštakė ir ragina visus nelaukti žiemos ir jungtis prie “Kilo.lt” komandos dabar.