12 metų sūnų Matą ir vienų metukų dukrą Saulę auginanti Laura Imbrasienė su didžiausiu džiaugsmu kovo 13 d. užpūtė keturias gimtadienio torto žvakutes. Jos vedama laida „Padėkime augti“ skaičiuoja jau ketverius gyvavimo metus.
„Esu labai laiminga mama, nes dar vienas mano „kūdikis“ švenčia ketverių metų sukaktį. Visos laidos kūrėjų komandos vardu dėkoju kiekvienai Lietuvos mamytei, tėveliui, seneliams ir globėjams už tai, kad pasiaukodami savo meilę skiria vaikams. Ačiū ir už tai, kad buvote kartu su mumis: džiūgavote ir liūdėjote, juokėtės ir verkėte, dalinotės savo pasiūlymais ir mintimis“, – su jauduliu balse kalbėjo Laura.
„Nesitiki, kad jau ketverius metus šeštadienio rytais dalinamės tuo kas geriausia auginant vaikus, mėginame patarti, kaip išvengti ligų ir nemalonių netikėtumų. Per tuos metus gavome daugybę laiškų, aplankėme ne vieną šeimą, panorusią pasidalinti savo patirtimi su kitais. Tad vienintelis mano palinkėjimas mums visiems šia puikia proga – nenustoti kalbėti apie tai, kas svarbiausia – apie mūsų vaikus ir jų auginimą. Su gimtadieniu!” – sveikindama visus žiūrovus pabrėžė laidos vedėja.