Nenuostabu, kad dėl įtempto gyvenimo ritmo, esame įsukti į nesibaigiančio streso sūkurį…Mamų radijas surado puikų būdą kaip iš jo ištrūkti!
Tikriausiai jau girdėjote apie meno terapijos, į kurią įeina visos meno rūšys, teikiamą naudą. Apie piešimo, lipdymo, dainavimo, vaidinimo, šokio naudą vaikams, atrodo net ir nereikia diskutuoti, tačiau meno terapijos nauda žinoma ir suaugusiems. Psichologine prasme, meno terapija leidžia išreikšti jausmus, kurių neatpažįstate, tačiau tam reikalinga meno terapijos atstovų pagalba, kurie padėtų analizuoti jūsų savijautą. Užsiėmimo metu galima padėti atsikratyti net didelių sveikatos problemų: fizinio skausmo, depresijos, potrauminio streso ir t.t.  Visgi, kad atsikratytumėte streso, pagerėtų bendroji psichologinė sveikata, pažintumėte save, lavintumėte vaizduotę, įgytumėte pasitikėjimo savimi, atrastumėte vidinę stiprybę – meno terapija galite užsiimti ir savarankiškai, be jokios pašalinių pagalbos, ir tam nereikia jokio talento!
Mes, kaip ir daugelis jūsų, nerandame laiko meno terapijos užsiėmimams su terapeutu … užtat suradome išeitį – kišeninė spalvinimo knygutė suaugusiems! Spalvinimo priemonių juk kone kiekviena turime, knygutė puikiai telpa į rankinę, o jos grožis… mintimis į Paryžių ir streso kaip nebūta! Labai rekomenduojame išbandyti šią naujosios meditacijos formą! Pavasaris lauke, mažylis vežime, o jūs rami tarsi Le Parisienne!