Jauna ir be galo aktyvi Kotryna Bass dirba tikrai ne su vienu projektu ir be visų veiklų šiuo metu ji laukiasi. Ir nors nėštumas jau eina į pabaigą, tai jai netapo kliūtimi ir toliau tęsti savo darbus, šiuo metu turbūt bene didžiausias iš jų – ,,Nebegėda’’, kuriame darbuojasi kartu su Beata Tiškevič.  Taip pat Kotryna rašo blogą, nuolat bendrauja su kitais kūrybininkais, konsultuoja klientus iš viso pasaulio internetinio verslo kūrimo klausimais, kuria internetinius puslapius. Apie pirmojo savo nėštumo patirtį Kotryna dalijasi atvirai ir kitoms pirmą kartą tapsiančiomis mamomis linki nepamiršti savęs ir savo kūno.

Kotryna, esate labai veikli, rašote blogą, dirbate su  ,,Nebegėda‘‘ ir dar laukiatės, kaip visur suspėjate?

Atsakymas paprastas – nepaprastai myliu visas savo veiklas, o kai tavo darbas teikia tau džiaugsmą, visur suspėti lengva.

Ar nekankina nėščiųjų toksikozė, pilvelio gyventojas dar leidžia dirbti pilnu tempu?

Esu labai laiminga, kad man pavyko išvengti visų baisių negandų, susijusių su nėštumu. Gerbiu tas, kurioms nėštumo metu tenka atlaikyti didžiausius fizinius išbandymus ir pati labai bijojau tų gąsdinančių simptomų, bet nei nėštumo pradžioje, nei dabar, jau jam einant į pabaigą, negalėjau labai skųstis savo fizine būkle.

Kaip apibūdintumėte savo nėštumą?

Tai mano pirmas nėštumas, nelabai turiu su kuo palyginti, bet drąsiai galiu teikti, jog – lengvas. Per šį visą laiką, rodos, įgyvendinau daugiau profesinių ir asmeninių projektų nei prieš pastojant.

Galbūt jau žinote ko laukiatės?

Žinau, bet nemanau, kad svarbu akcentuoti lytį.

O gal galvojote ir kokį vardą duosite?

Vardą jau išrinkome, tiesiog ėmė ir prilipo, bet žinau, kad visko nutinka, susitikus gyvai, tai palieku sau vietos mintyse ir kitiems variantams.

Vyras dalyvaus gimdyme?

Neabejotinai.

Kaip manote, kokia mama būsite?

Neturiu sugalvojusi paveikslo, kokia mama norėčiau būti. Norėčiau patikti savo vaikui, kaip asmenybė, parodyti jam, kokia svarbi yra saviraiška.

Ar pradėjus lauktis teko keisti, kokius nors savo įpročius, dienos ritualus, rutiną?

Nieko specialiai nekeičiau. Žinoma, natūraliai apmažėjus naktiniam socialiniam gyvenimui dabar džiaugiuosi ankstyvesniais rytais (šypsosi).

Beje, ar vėliau planuojate pristabdyti darbus?

Visus savo projektus stengiuosi vykdyti taip, kad visada liktų laiko asmeniniam gyvenimui.

Kokiomis veiklomis be blogo ir darbo ,,Nebegėdoje‘‘  dar užsiimate?

Nuolat bendrauju su kitais kūrybininkais, konsultuoju klientus iš viso pasaulio internetinio verslo kūrimo klausimais, kuriu internetinius puslapius.

O kaip kraitelis mažyliui? Jau spėjote apgalvoti, apsižvalgyti, o gal ir ką nors įsigyti?

Nors liko dar pora mėnesių kraitelis jau paruoštas. Mėgstu neapkrauti savo minčių galvojimui apie pirkinius, tad didžiuosius daiktus ,,paveldėjome” iš artimųjų, o smulkmenas užsisakėme internetu. Norime auginti vaiką neapkraunant namų nereikalingais daiktais, tad viską rinkomės labai racionaliai.

Ką patartumėte pirmą kartą besilaukiančioms?

Klausykite savo kūno ir jus prižiūrinčio specialisto, negaudykit patarimų forumuose, o svarbiausia – nepamirškite savęs.

Greta Kondrataitė – Paleckienė