Ar Jūsų vaikas neužmiega be įjungtos šviesos? Nenori atsisakyti pamėgto čiulptuko ir nesiplauna rankučių? Yra daugybė būdų ir šimtai knygų, kuriose rašoma,  kaip sutramdyti ir įveikti vaikų kaprizus. Galbūt knygas reikėtų skaityti ne Jums, o Jūsų mažajam nenuoramai? Žinoma, ne knygas apie „vaiko auklėjimą”, o tik jam skirtą pasaką, kuri lavina ir pamoko elgtis taip, kaip reikia.

 

Tūkstančių vaikų ir tėvelių pamiltas knygelių personažas „Mažoji Princesė” padeda išspręsti įvairias mažylių problemas ir nuramina kaprizus. Didžiojoje Britanijoje išgarsėjusi knygelių serija prieš metus buvo pradėta leisti ir Lietuvoje.

 

Vos prieš savaitę iš spaustuvės atkeliavo dar trys naujos serijos „Mažoji Princesė” knygelės, kurios ugdo ir lavina mažuosius. Knygelės sukurtos taip, kad vaikas susitapatina su pagrindiniu personažu ir kartu su juo įveikia didžiausias savo baimes. Pavyzdžiui, knygelėje „Palikite įjungtą šviesą!” vaiduokliukas pats tirta iš baimės pamatęs mažą mergaitę, o toks vaiduoklių ir baubų elgesys gali sukelti tik juoką. Mažieji skaitytojai supranta, kad vaiduokliai ir kitos būtybės gyvenančios tamsoje nėra tokios baisios, nes jos mažų mergaičių  bijo dar labiau.

 

Knygelėje „Nenoriu plautis rankų” Mažoji Princesė piktinasi, kad reikia plauti rankutes tiek daug kartų per dieną, bet Karalienė ir rūmų tarnai, vienas po kito, jai paaiškina, kad taip ji nugalės mikrobus ir kitas bjaurybes. Mažoji Princesė labai greitai supranta, kodėl reikia plautis rankutes ir  net pradeda šmaikštauti „Ar turiu nusiplauti rankas po rankų plovimo?”.

 

Jei miegoti tamsoje mažylis jau nebijo, o rankučių žygiuoja plautis pats, tai ateina metas atsisakyti  ir čiulptuko. Dideliems ir savarankiškiems žmonėms – čiulptukas nereikalingas. Tai Mažajai Princesei knygelėje „Noriu savo čiulptuko!” bando įrodyti visi personažai – nuo virėjo iki Ministro Primininko.

 

Specialiai paveikti vaikų kaprizus ir lavinti gerus įpročius sukurtas knygeles įvertinas vis daugiau tėvelių. „Kai mano vaikas gavo šias knygeles, tai tris mėnesius kartu nešiojosi ir liepė skaityti kiekvieną vakarą. Mažoji Princesė staiga tapo pačiu mėgstamiausiu personažu.” – leidyklą tęsti pradėta serijos leidybą skatino tėvelis Virgis.  

 

 

Rašykite komentaruose (po šiuo tekstu), kaip jūs auklėjate savo mažuosius, kad šie laiku eitų miegoti arba plautųsi rankutes ir dviem mamytėms padovanosime nuostabias „Mažosios princesės“ knygeles! Konkursas tęsiasi iki šio penktadienio (vasario 14 d.). Sėkmės!

 

Sveikiname mamas Ireną ir Violetą, laukiame jūsų adreso el.p. mamuradijas@gmail.com!