Ką reiškia būti mama, kaip pasirūpinti tinkamai savo šeima, vaikais, nepamirštant ir savęs. Kokį maistą, avalynę, drabužius parinkti savo mažyliui. Ko reikia ruošiantis vaikelio atėjimui į pasaulį, kaip pasiruošti gimdymui ir kaip tinkamai suruošti kūdikio kraitelį ir daiktus mamytei.
Pagaliau, kaip tinkamai auklėti savo jau augančius genijus, kaip ugdyti jų pasitikėjimą savimi ir motyvuoti juos kas dieną. Kaip formuoti teisingą pasaulėžiūrą ir ugdyti pilietišką žmogų? Į šiuos ir daugybę kitų klausimų ir bus atsakyta parodos metu „Esu mama“.
 Tai pirmasis tokio dydžio ir tokio pobūdžio projektas Lietuvoje. Rugsėjo 24 d. šiemet galime skelbti mamų dieną! Kaune, Žalgirio arenoje, šurmuliuos mamytės, būsimos mamytės, močiutės ir būriai mūsų mažųjų smalsuolių.
 Šis projektas toks – kokio dar nebuvo Lietuvoje. Čia smalsausime, dalinsimės patirtimis, gera energija, juoksimės ir didžiuosimės galėdamos pasakyti: „Aš esu mama“
Parodos metu vyks mugė. Parodoje bus galima įsigyti: drabužėlių tiek mamytėms, tėveliams, būsimoms mamytėms ir mažyliams; tekstilės gaminių skirtų visai šeimai; stilingų namų interjero detalių skirtų visai šeimai, aksesuarų mamytėms bei mažiesiems; kūdikiams ir vaikams skirtų judėjimo priemonių; būsimoms mamytėms skirtos prekės ruošiant kūdikio kraiteliui; išskirtinai mamytėms skirtų gaminių; įdomių lavinamųjų žaislų bei knygų.
Be kita ko lankytojams visos parodos – mugės metu vyks nemokami seminarai. Juos skaitys didelę patirtį turintys, įvairių sričių specialistai: gydytojai, akušeriai, psichologai, rašytojai, ekonomistai, mitybos specialistai. Bus diskutuojama įvairiausiais klausymais, padėsiančiais mamos bei šeimos ne tik tinkamai ugdyti savo atžalas, bet ir skatinti pasitikėjimą savimi mamytėms bei tėveliams.
Taip pat savo veiklą pristatys verslios mamos, mamų klubai. Dalinsis savo idėjomis, pasakos apie savo veiklas, o norinčias kvies prisijungti tapti savo bendruomenės dalimi.
Paroda rugsėjo 24d. Kauno Žalgirio arenoje lankytojų lauks 10 – 17 val. Renginys nemokamas, nereikalinga ir išankstinė registracija. Ateik! Juk kai mūsų daug – mes jėga!