Mamuradijas.lt

 

Paskutiniuosius penkerius metus mineralinė kosmetika susilaukia vis daugiau moterų, visažo meistrų ir dermatologų dėmesio visame pasaulyje.

 

 Taigi, kas yra mineralinė kosmetika? Aukščiausios kokybės ekologiška mineralinė kosmetika yra pagaminta iš 100% susmulkintų mineralų ir savo sudėtyje neturi jokių cheminių medžiagų, kurios dažnai dirgina odą. Tokiose priemonėse priemonėse nėra talko, sintetinių kvapų, silikono, chemikalų, įvairių užpildų, aliejų, vaško ir sintetinių dažų. Tai, kad ši kosmetika yra saugi ir pagerina odos būklę yra pagrindinė priežastis, dėl ko ji tampa vis populiaresnė. Dermatologai ją ypač rekomenduoja klientams, kenčiantiems nuo spuogų, rožės, odos alergijų ir egzemos, kadangi mineralai gydo ir saugo odą.

 

Mineralinė kosmetika tinka visiems odos tipams, net sausai ir ypač jautriai odai. Ji yra pagaminta iš grynų mineralų – cinko oksidų, titano dioksidų ir kitų elementų, kurie yra sterilizuoti ir sutrintini į miltelius, taip pat iš grynos geležies, kuri absorbuoja karštį. Jeigu Jūsų oda – itin riebi, mineralinė kosmetika yra geriausias pasirinkimas. Mineralai sugeria riebalų perteklių ir leidžia kvėpuoti odai, kadangi jos sudėtyje nėra talko ir aliejų, kurie užkemša poras.

 

Visi pigmentai – natūralūs. Visi ingredientai esantys aukščiausios kokybės mineralinėje kosmetikoje apsaugo nuo saulės spindulių, ramina odą ir yra priešuždegimiškai.

 

Mineralinė kosmetika palaiko drėgmės balansą odoje visą dieną ir apsaugo nuo UV spindulių bei jų žalos. Ji tinka visiems odos tipams ir įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims. Mineralinė kosmetika ypač tinka ir brandžiai odai, nes ji, atspindėdama šviesą, paslepia smulkias raukšleles.

 

Mineralinė kosmetika neužkemša porų, neišsausina odos, nuima odos blizgesį ir apsaugo jautrias veido vietas. Tai – idealus sprendimas norint paslėpti patamsėjimus, raudonį, kapiliarus, randus nuo spuogelių bei suvienodinti veido odos spalvą.

 

Tai yra vienintelė kosmetika, kurią Jūs galite naudoti iškart po cheminio odos šveitimo, mikrodermabrazijos ir kitų lazerinių procedūrų be baimės patirti alerginę ar uždegiminę reakciją. Ingredientai, esantys mineralinėje kosmetikoje padeda apsaugoti odą nuo saulės UV spindulių, laisvųjų radikalų ir vėjo.

 

Nupieštas makiažas išsilaiko ilgai, kadangi mineralai sugeria riebalų perteklių ir neskatina odos prakaitavimo.

 

Ekologiškos mineralinės kosmetikos privalumai:

 

·Suteikia apsaugą nuo saulės;

·100% nealergizuojanti;

·Nedirgina odos;

·Tinka visiems odos tipams;

·Turi priešuždegiminių savybių;

·Ramina odą;

·Atspari vandeniui;

·Neleidžia kauptis bakterijoms;

·Pagerina odos būklę;

·Savo sudėtyje neturi jokių cheminių medžiagų;

·Rekomenduojama dermatologų ir plastikos chirurgų;

·Suvienodina odos spalvą;

·Lengva naudoti;

·Raukšles padaro mažiau pastebimas;

·Suteikia natūralią ir sveiką išvaizdą.

 

Australiška mineralinė kosmetika „Inika“, kurią galima rasti „Bioeco“ internetinėje ekologiškos kosmetikos  parduotuvėje, turi visus šiuos privalumus, kadangi yra pagaminta tik iš aukščiausios kokybės ingredientų ir atitinka griežčiausius ekologiškos kosmetikos standartus.

 

Svarbu žinoti, kad kai kurie gamintojai, savo birių miltelių pagrindu pagamintoje kosmetikoje naudoja netikslią mineralinės kosmetikos formulę ir apgaudinėja savo klientus, teigdami kad tai mineralinė kosmetika, nors iš tikrųjų ji neatitinka mineralinės kosmetikos standartų. Todėl reikia būti budriems analizuojant sudedamąsias dalis.