Mamų radijas
Laura MAZALIENĖ
Tokie žaislai kaip šis, mano galva, džiaugsmas tėvams, kurių šeimoje auga ne vienas mažylis, o žaislus renkamasi vis atidžiau ir prasmingiau… Juk smagu, kad su tuo pačiu žaislu galėtų žaisti skirtingo amžiaus broliai ir sesės? Ir dar su žaislu, kuris „šneka“ lietuviškai!
Būtent tokią naujieną šią žiemą siūlo „Chicco“ prekės ženklas. „Kalbantis ūkis“ tinka vaikučiams nuo 1 iki 4 metų amžiaus.
Patiems mažiausiems bus smagu susipažinti su gyvūnėliais ir išgirsti, kaip jie kalba. Taip pat labai smagiai lavinasi ir rankučių koordinacija, norint paspausti mygtukus…O vyresnėliai galės mokytis atsakyti į užduodamus klausimus ne tik lietuviškai, bet ir angliškai.
Mūsų trimetė šio žaislo pagalba kuo puikiausiai įtvirtino savo žinias apie skaičius, nes „Kalbančiame ūkyje“ apsigyveno ne tik gyvūnai, bet ir žaisminga skaičių eilė, o mažoji – pradėjo atskirti karvę nuo avies ???? Man kaip mamai labai patiko, kad šis žaislas užima abu vaikus, juos puikiai lavina ir neišsibarsto dalimis po visus namus????
3 skirtingi žaidimo režimai ir mokytojas meškutis supažindins mažylį su ūkyje gyvenančiais gyvūnais. Daugiau kaip 50 žodžių, klausimų, frazių, garsų ir melodijų. 
3 skirtingi sudėtingumo lygiai efektyvesniam mokymuisi. Žaisdamas su šauniu ir įdomiu dvikalbiu žaidimu „Kalbantis ūkis“, mažylis mokysis pažinti gyvūnus, jų skleidžiamus garsus, spalvas ir skaičius. 
Palaipsniui vaikas gali eksperimentuoti ir lavinti savo kalbinius įgūdžius bei atmintį. Norint perjungti kitą kalbą, mažyliui tiesiog reiks pasukti saulutės formos jungiklį.
Žaislą įsigyti galite internetu: https://chicco.lt/chicco-zaidimu-centras-kalbantis-ukis-lt-en
Arba PC PANORAMA, Chicco parduotuvėje (2 a.)