DSC_1631
Kaip mylimą darbą iškeitė į karoliukų pasaulį
sausio 13, 2016  |  By:   |  Mamos  |  Comments are off
Mamuradijas.lt
Dar viena įkvepianti istorija apie mamą, kuri ne tik augina nuostabius vaikus, bet tuo pačiu ir bando versti kalną. O to kalno pavadinimas – Mamadienis.lt. Nors kaip teigia pašnekovė ir projekto sumanytoja Inga Braželienė, tai ne verslas, tačiau ši veikla sparčiai užkariauja jos gyvenimą!  Šešeri įdirbio metai visgi negali neduoti vaisių, o artimiesiems lieka tik palaikyti šią veiklią moterį!
Pradžioje kūrybą pradėjusi nuo ekologiškų ir natūralių žaislų, šiandien Inga Braželienė plečia veiklą, kurioje karaliauja spalvoti, ryškūs, nuotaikingi silikoniniai karoliukai, džiuginantys ne vieną mamą.
Mamadienis.lt nuotr.

Mamadienis.lt nuotr.

„Jie tarsi užbūrė mane. Vėrimas tapo savotiška meditacija, atsipalaidavimu, geros nuotaikos injekcija. O kai dirbi su tokiu nusiteikimu, neabejotinai gauni produktą, skleidžiantį gerą energiją“, – pasakoja Mamadienis.lt įkūrėja.
Užbūrė taip, kad Inga tiesiog nusprendė nebegrįžti į buvusį darbą, kurį be proto mylėjo. Pasak pašnekovės, tuo metu norėjosi visą savo laiką skirti pirmagimei, kuri tarsi atvėrė duris į kitą – stebuklingą pasaulį.
„Žindymo karoliai anokia naujiena Lietuvoje. Nerti, medžiaginiai, mediniai – pasirinkimas platus. Buvome pirmieji prieš metus pasiūlę Lietuvoje platų pasirinkimą būtent silikoninių žindymo karolių. Jie išsiskiria spalvų gama ir praktiškumu – ypač lengvai prižiūrimi, užtenka tiesiog nuskalauti po tekančiu vandeniu ar apvalyti drėgna servetėle ir vėl gali naudoti“. – savo gaminius pristato veikli mama.
„Kartais deriname individualius užsakymus. Skatinu klientes išsakyti savo pageidavimus, nebūtina užsakinėti tai, kas išguldyta internetinės krautuvėlės lentynoje. Vilnietes mielai kviečiu atvykti ir pačioms susiverti vėrinį. Taip gimsta ir autoriniai, vienetiniai darbai. Juk tokį dar smagiau nešioti ar padovanoti draugei!“ – veiklos išskirtinumą pabrėžia Inga.
Be įvairiaspalvių silikoninių karolių Mamadienis.lt svetainėje galima rasti ir aksesuarų MERGAITĖMS! Tokią naujovę padiktavo pašnekovės dukros norai, kurie įgyvendinti galiausiai tapo dar vienu kūrybiniu produktu.

Mamadienis.lt nuotr. Mamadienis.lt nuotr.

„Juk mergaitės mėgsta puoštis. Būna, kad mamos, įsigijusios žindymo karolius, paprašo suverti panašius, mergaitiškus, vyresnėlei dukrai. Karoliai mergaitėms ne taip seniai nugulė mūsų lentynose, bet jie jau turi savo gerbėjų ratą, o neseniai pasiūlėme naują pramogą – karoliukų vėrimo dirbtuvėles mergaitėms. Jų metu mažosios puošeivos pačios galėjo susiverti savo vienintelį, nepakartojamą vėrinį. Tokių renginių tikrai dar bus ir artimiausiu metu“, – naujienomis dalijasi projekto sumanytoja.
Veikli mama Inga ne tik turi svajonių atidaryti ne vien virtualią savo rankdarbių parduotuvę, bet ir puikų palinkėjimą jums, svajojančioms, bet nedrįstančioms: „Kiekvienai, turinčiai slaptų svajonių, susijusių su mėgiama veikla pirmiausia linkiu išdrįsti jas įvardinti garsiai. Tai gali būti pirmas žingsnelis svajonės įgyvendinimo link. Apsiskelbi draugams ir artimiesiems apie savo ketinimus, ir žiūrėk, jau nebėra kur trauktis, lieka tik bandyti judėti į priekį. Ir dar – nesėkmėse ir klaidose (o jos neišvengiamos) reikia stengtis įžvelgti ne praradimus, o naujas galimybes!“

Mamadienis.lt nuotr. Mamadienis.lt nuotr.

 

 

 

 

 

Apie autorių :

Komentarai .