Žinių radijas

Prijuosčių kūrėja Ilma Grigonienė įsitikinusi, kad randarbiai grįžta į madą, o skaidriai vykdomas verslas padeda sėkmei. Prijuostės, pašnekovės teigimu, gali asocijuotis su nusivylusiomis namų šeimininkėmis, kurios pervargusios sukasi namų virtuvėje, tačiau moteris įsitikinusi, kad madam ir namuose lieka madam.

 „Tikslas yra būtent paneigti nusivylusios namų šeimininkės stereotipą ir tikrai mes, moterys, galime būti pasipuošusios ir laimingos, ir besišypsančios namuose. Galime laukti savo vyrų su garuojančiu troškiniu. Galime tai daryti arba susitaršiusiais plaukais, arba pasipuošusios ir pasikvėpinusios“, – juokavo verslininkė.

 „Drąsiai galiu teigti, kad visos Lietuvos moterys mėgsta atrodyti gražiai net ir prie puodų ir keptuvių“, – pridūrė pašnekovė.

 Dovana kitiems

 Dažniausiai moters  klientėmis tampa moterys, norinčios netradiciniu ir nemasiniu būdu papuošti save, savo mamas ar drauges ar net vyrus. Visgi dažniau prijuostės yra dovanojamos kitiems.

 „Arba tai būna jaunos merginos, kurios organizuoja linskmas fotosesijas mergvakariams. Pastebėjau, kad visos jos nori unikalumo ir siekia to, kad prijuostė būtų kuo nepanašesnė į kitas prijuostes. (…) Labai smagu, kad rankdarbiai grįžta į madą“, – tikino moteris.

 Visgi verslininkė pastebi, kad reta mergina užsisako prijuostę sau su savo vardu. Pašnekovės nuomone, galbūt tai per brangi prekė sau, tiesiog norisi pamaloninti kitą. „Dažniausiai prijuostė tampa suvenyrine dovana, kuri įteikiama tam tikra proga. Ypač vestuvių ar Kalėdų progomis“, – patikino I. Grigonienė.

 Prijuosčių kaina svyruoja nuo nuo maždaug 60 Lt iki 80 Lt.

 Džiaugiasi, kad nespėja

 Verslininkė prisipažino, kad būna tokių dienų, kada ji tiesiog nebespėjanti suruošti užsakymų. I. Grigonienė pasakojo, kad kiekviena prijuostės detalė reikalauja daug laiko ir kruopštumo, tuomet tenka pranešti pirkėjui, kad teks šiek tiek ilgiau palaukti. Tačiau moteris pabrėžė, kad laukimas netrunka ilgiau kaip kelias dienas.

 „Tada į pagalbą kviečiuosi savo krikšto dukrytę, kartu mes imamės dirbti, ji apkarpo siūlelius, sagutes prisiuva, kartais išlygina, nusišypso ir sako: „Viską suspėjome“, – maloniai pasakojo pašnekovė.

 „Džiugu, kad nespėju, vadinasi, yra paklausa“, – teigė moteris.

Visą laidos įrašą galite išgirsti čia

 

Prijuostes apžiūrėti galite čia

Ziniu_radijas