Mamuradijas.lt
Po plaučių uždegimo ir bronchito namuose vienas svarbiausių dalykų – gaivus ir švarus oras. Vasaros metu labai paprasta šią sąlygą įgyvendinti, o štai žiemą, šildymo sezonu, nereti namai šyla pernelyg, taip sausindami orą ir sudarydami terpę kauptis „baciloms“.
Oro drėkinimas palengvina kvėpavimą, sveikesni garai tampa verdančio vandens dėka. “CHICCO HUMI HOT”  karštų garų drėkintuvas ne tik puikiai valo orą, jį drėkina, bet ir turi talpą aromatinėms esencijoms. Tai reiškia, kad visa šeima gali mėgautis eterinių aliejų teikiama nauda, kad tampa aktualu gydantis ar siekiant ligų prevencijos.

[youtube width=“300px“ height=“200px“]fTwaGKNUfmE[/youtube]

Šis aparatas veikia iki 7 valandų, garinimo kiekies reguliuojasi vieno mygtuko pasukimo. Paprasta, nepakeičiama ir veiksminga! Mūsų šeimą jis „papirko“ iš pirmo karto“. Garina taip, kad išsivalo oras svetainėje, kurios dydis beveik 60 kv.m., o 90 kv.m. namai visada kvepia atitinkamais eteriniais aliejais.
Nerealu ir tai, kad nebereikia kankinti vaikų su inhaliatoriumi. Garintuvą laikome ant valgomojo stalo, tad kol pusryčiaujame ar vakarieniaujame visi ir kvėpuojame garais ir taip valome kvėpavimo takus! Vienas aparatas, o nauda visai šeimai!
Įsigyti galite čia: https://chicco.lt/prekes/drekintuvai/chicco-humi-hot-karstu-garu-oro-drekintuvas