Motinystė yra… kai tau kompaniją palaiko ne draugė, o vežimas! 😉 Todėl jo pasirinkimas, sakyčiau, vienas svarbiausių.

Sunkiausia išsirinkti šią transporto priemonę pirmą kartą. Aišku, sužaidžia skonis, tad dažnai renkamės tai, kas gražu mūsų akims. Na, ir dar atkreipiame dėmesį į ratus, ar nedardės, ar vaikelio miegas bus ramus. Bet…Aš turėčiau kiek kitokius pastebėjimus.

Visų pirma, atlikite savo asmenybės reviziją. Išsiaiškintkite, kur dažniausiai leidžiate laiką. Pvz., aš esu visiškas miesto žmogus, nors gyvename šalia Vingio parko, jame lankomės retai. Dažniaus su šeima laiką leidžiame miesto gatvėse. Tad tokiu atveju ir kieti ratai (neva „dardantys“) nėra baisūs.

Visada žinojau, kad mano rankos labai silpnos, tad man buvo aktualus vežimėlio svoris. Jokiu būdu nesirinkčiau kokios Emaljungos, nes kiekvienas išvykimas į miestą būtų prakeiktas. 🙂

Aš esu tas žmogus, kuris dažniausiai perka maistą šeimą. Tad vežimėlio manevringumas – dar vienas svarbus kriterijus. Dabartinį mūsų vežimėlį aš galiu stumdyti su viena ranka, o kitoje tempti maišus. 🙂

Sužinojus, kad laukiamės trečio vaikelio, neplanavome keisti senosios transporto priemonės, bet pastumdžius @babycity_toycity JOOLZ DAY 3 abejonių neliko!

JOOLZ DAY3 vežimėlis iš „Baby city“ parduotuvės

Jis be proto manevringas! Su viena ranka parduotuvėje jį valdyti – nėra kas veikia! Lengvas, bet labai stabilus, labai lengvai susideda, susipakuoja, spalvų gama mane visiškai nuginklavo!

Dar vienas būtinas ir labai geras dalykas – prailgintas stogelis bei didelis krepšys. Ir kas svarbiausia – uždaras! Nėra baisu, kad ką pamesi! Mamos, pamatysit, kaip laiks nuo laiko viską grūsite į apačią, o jei ji atvira, tai viskas kris, išsipurvins, pasimes…Mes jau išgyvenome šį etapą 🙂

Pravažumas – 10 balų! Per du mėnesius jau buvom kartu ir prie jūros, ir miške, ir parkuose, mieste. Visur! Ir jokių problemų, prisitaiko labai maloniai prie dangos.

Labai norėjau RUDO, MANEVRINGO ir LENGVO, o gavome daug daugiau: kompaktiškumą, ergonomiškumą, patogias keliones, funkcionalumą, tenkinantį visus vaikučio poreikius!

Įsigyti šį vežimėlį galite @babycity_toycity parduotuvėse.