Mamuradijas.lt
Šis klausimas, tikiu, kamuoja ne vieną šeimą. Juk per Mamos dieną apstu renginių ir pasiūlymų, o štai pirmasis Birželio sekmadienis lyg ir nublanksta. Kelios įdomios idėjos, kaip šią dieną paversti įsimintina visai šeimai.
  1. Keliaukite kartu į spektaklį. Šiandien mes išbandėme „Laimė yra lapė“. Nors mūsų tėtis nemėgėjas tokių renginių, visgi šypseną išspaudė ne kartą. O ir kas gali būti geriau už popietę su šeima? Rytoj kaip tik rengiamas seansas 12 val. Vilniaus kameriniame teatre.
  2. Ančiukų lenktynės. Vienas smagiausių labdaros renginių, šiemet vyksiantis jau 13-tą kartą. Ančiukai startuos 14 val. Belmonte, Vilnelės upėje. Vieno stilingo ančiuko kaina – 15 eur.
  3. Pakvieskite Tėtį pusryčių. Kiek permečiau akimis, daugelis Vilniaus restoranų siūlo taip pasiielgti, telieka sužinoti, ką tėtis mėgsta labiausiai.
  4. Suorganizuokite tėčių sporto turnyrą. Ši mintis šovė visai netikėtai. Mes ruošiamės rinkti Tėčių Tėtį petankės pagalba.
  5. Išpildykite seną tėčio svajonę. Galbūt jis svajoja apie žvejybą su draugais, o gal nori išbandyti dar nepatirtas atrakcijas? Šis punktas reikalauja mažiau idėjų, kiek daugiau finansų.
O ar būtina dovanoti ką nors Tėčiui?
Gal ir ne, bet juk smagu, kai jautiesi ypatingas. Mes jau kelinti metai naudojamės „Zoombook“ paslauga – atvirukas į namus. Vos 1, 99 eur, o staigmena tikrai smagi.
Taip pat „Buboo“ ženklas siūlo puikius teminius drabužėlius.
Kažkada gaminau vyrui „Laisvės kuponus“. Šiam kartui tai galėtų būti Tėčio kuponai, kuriuos jis pateiktų norėdamas ką nors nuveikti su draugais. J
Jaukios Tėčio dienos!  🙂

Mamu-baltas-CMYK