Mamuradijas.lt
Laura MAZALIENĖ
Vaikui leisti žiūrėti televizorių šiandien tolygu nuodemei, o tokia mama kartais gali likti nesuprasta. Bet tikiu, kad tą nuodėmę darome daugiau ar mažiau, anksčiau ar vėliau visos.

222222

Ir visgi. Net ir tą nuodėmę norisi padaryti kokybiškai. Kalbu apie turinį, kurį rodome vaikams. Bendraujant su mamomis susidarė įspūdis, kad daugelis vaikų šiandien auga kartu su BABY TV animacija. Viskas su ja gerai, manoji irgi kurį laiką žiūrėjo tuos pačius filmukus, tačiau man visada labai norėjosi lietuviško turinio. Pagrindinė to priežastis – norėjosi, kad dukrytė žinotų daug lietuviškų, o ne angliškų žodžių (kas irgi nėra blogai, bet…:)).

111

Paminėsiu, kad mano dukra televizorių žiūri todėl, kad jai to reikia gydant akies įgimtą ligą, kad ir kaip tai keistai skambėtų. Bet šią istorijos dalį pasiliksiu sau.
Taigi. Po Baby TV ir Farmees (youtube.com kanale) animacijos vieną dieną kažkaip visai netyčia atrodome LIETUVIŠKĄ ANIMACIJĄ VISIŠKIEMS KLECKAMS! Kanalas vadinasi „TILIDŪDA dainelės vaikams“. Mus jis tiesiog sužavėjo: labai gražūs piešinukai ir Aistės Smilgevičiūtės balsas puikiai tinka lietuvių liaudies dainoms. Tiesa, jų nėra labai daug, bet tiek, kiek mažajam leidžiama, kol mama ilsis, tikrai užtenka!
Mėgaukitės!