Mamuradijas.lt
 
 
Dainininkės karjera grupėje „Pinup girls“, po to savirealizacija kuriant drabužių liniją „Wear mad by July“, nuostabios vestuvės, o dabar dar ir vaikelio laukimas. Viskas Julijos Vežauskaitės – Žižės gyvenime vyksta taip, kaip ji pati sako norėjusi.

 

– Julija, ar iš tiesų viskas taip nuostabu?
 
– Viskas taip, kaip visada ir norėjau. Gyvenimas kaip pasaka, tik su savo iššūkiais ir vingiais, siunčiamais išbandymais, bet svarbiausia viską priimti kaip laiptelius į viršų, į geresnę ateitį. Tuomet jis tampa lengvas lyg pūkas, lieka tik džiaugtis esama akimirka.

 

– Kaip mažylės laukimas pakeitė tavo gyvenimą? O galbūt viskas lik šiolei taip pat?
– Tai nepaaiškinamas jausmas. Nėštumas man lengvas, be jokių pykinimų, blogumų, jei ką ir paskauda, tai priimu kaip natūralų procesą, nes juk mano organizmas keičiasi 360 laipsnių, stengdamasis ir prisitaikydamas kuo geriau ir sveikiau išnešioti naują gyvybę.
Kiekviena diena džiaugiuosi lyg labai greitai artėjančia akimirka, pasimatymu su Ja – mano laime, tad lieka tik nusišypsoti, pailsėti ir toliau galimu ritmu judėti į priekį.

11178463_10206358219985049_662454296_n

– Kaip ruošiatės mažylės gimimui? Kokie rūpesčiai sunkiausi, kokie maloniausi?
– Kol kas dar tik džiaugiamės su vyru, galvojame nuo 6 menėsio galo pradėti rinkti mažylės kraitelį, paruošti jos miego ir poilsio oazę. Šiuo metu įsigijau tik automobilį jau pritaikytą dvigubai didesniam bagažui.

 

– Kaip manai, kokia būsi mama? Kodėl?
– Mama man toks galingas žodis, manau būti Mama man visą gyvenimą buvo vienas pagrindinių tikslų, motinišką instinktą pradėjau jausti labai anksti, svajodavau ir tiksliai žinodavau kokios šeimos, kokio vyro, kokių vertybių sieksiu šeimoje. Noriu savo vaikui būti visas gyvenimas, ramstis, draugė, saugumo jausmas, pasitikėjimo šaltinis. Jai stengsiuosi perteikti visas šeimos vertybes, kad užaugtų dora, protinga moteris. Manau, tai mano svarbiausia gyvenimo užduotis.
– Šeima tavo gyvenime…
– Variklis judėti pirmyn, variklis stengtis gyventi geriau, mano laimės šaltinis, mano gyvenimo džiaugsmas, tiesiog mano visa esybė ir siekiamybė.

 

11126941_10206358340388059_1139851757_n