Krepšininką Joną Valančiūną bei jo mylimąją Eglę aplankė gandrai. Naujienų portalo lrytas.lt žiniomis, jo žmona susilaukė sūnaus, kuris  yra pirmasis poros vaikas. „Džiaugiuosi labai, bet daviau priesaiką apie tai su niekuo nekalbėti“, – sakė garsaus krepšininko mama Danutė Valančiūnaitė, o jos nusiteikimą išdavė džiugus bei pakilus balsas. Vis dėlto pridūrė, kad didžiausia Dievo dovana – tai kūdikis. „Niekas šios dovanos negali atstoti – nei turtai, nei šlovė, niekas mums negali suteikti tokios laimės, kokią patiriame per savo vaikų gimimą“, – įsitikinusi moteris.
Rengė kūdikio sutikimo vakarėlį
Kad Jonui ir Eglei gims berniukas jau buvo aišku anksčiau, o E.Valančiūnienė buvo surengusi kūdikio sutikimo vakarėlį – babyshower. Dekoracijoms naudoti žydri balionai, simbolizuojantys gimsiančio vaiko lytį. Be to, pirmosios J. Ir E.Valančiūnų atžalos lytį išdavė ir didžiulis balionas su užrašu „It’s a boy!“ („Tai berniukas!“).

 

Nuotrauką, kurioje matyti dovanomis apipilta ir laime trykštanti E.Valančiūnienė, socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje įkėlė viena iš kūdikio sutiktuvių šventėje dalyvavusių merginų – Jono kolegos, krepšininko DeMaro DeRozno mergina Kiara Morrison.

 

Eglė pastojo iškart po vestuvių, vykusių praėjusią vasarą. Medų pora kopinėjo Maldyvuose. Poros bažnytinė santuoka vyko praėjusių metų birželį, tačiau civilinę santuoką Raseinių metrikacijos biure Jonas ir Eglė užregistravo dar užpernai rugsėjį. Bažnytinė vestuvių ceremonija vyko Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje. Šventės vieta buvo išpuošta daugybe baltų rožių, kurios buvo pamerktos veidrodinėse vazose. Šalią jų išdėliotos didžiulės baltos žvakės stikliniuose induose, paskleista rožių žiedlapių. Šia gražia kompozicija pasirūpino stilistas ir floristas Mantas Petruškevičius. Jaunieji tuomet neslėpė, kad visos ceremonijos metu labai jaudinosi. Iš jaudulio Eglei ir Jonui net sunkiai sekėsi kalbėti. 

 

Viešojoje erdvėje jau po poros jungtuvių civilinės metrikacijos biure netilo kalbos, kad šviesiaplaukė krepšininko išrinktoji laukėsi kūdikio, todėl įteisinti santykius po pusmečio draugystės prireikė ne veltui. Tačiau Eglės artimieji tuomet pasakė kitą greitos santuokos priežastį – pagal Kanados įstatymus nebūdama sutuoktinė, Eglė būtų privalėjusi kas kelis mėnesius grįžti į Lietuvą.
Sveikiname Valančiūnų šeimą su pirmagimiu, lai akimirkos drauge būna kupinos meilės, šilumos ir pozityvumo!