Mamuradijas.lt
Jogos praktikė bei mokytoja, MILANA YOGA mokyklos įkūrėja Milana Jašinskytė šiandien spinduoliuoja pozityvia energija ir mintimis, o po visu tuo, drąsiai galima teigti, slepiasi joga. Nors ši praktika jaunos moters gyvenime atsirado prieš  dešimtmetį, Milana atvira, ji vis nutoldavo, tai sugrįždavo prie jos.
„Kai buvau dvidešimt dviejų mano siela smarkiai sirgo. Pagydžiau ją jogos pagalba praktikuodama namie viena. Taip praėjo beveik dešimt metų, nustodavau daryti pasijutusi geriau, vėl pradėdavau praktikuoti, kuomet liūdesys smarkiai suimdavo mano ranką. Jaučiau, kad joga man tinka, kad ji mano vedlys į savęs pažinimą, bet tam turėjo ateiti laikas. Ir kai atėjo, tapo neišskiriama gyvenimo dalimi“, – asmenine patirtimi dalijasi buvusi profesionali šokėja.
IMG_8238
Milana Jašinskytė. Asmeninio albumo nuotr.
Joga žinomai moteriai dovanoja ne tik sveiką kūną ir sielą, bet ir įkvepiančius projektus. Vienas jų – „Dėkingumo iššūkis“, kuris skatina žmones kasdien padėkoti už tai, kas jiems nutiko gera, ir tuo pasidalinti socialinėje erdvėje.
„Nuo birželio pirmos dienos filmuojamės kasdien dėkodami už įvairiausius dalykus. Tai skatiname daryti ir kitus. Žmogus gali viešai padėkoti kartą ar du savo Facebook profilyje, tačiau tikime, jog pokyčiai prasideda nuo įpročių keitimo. Kuomet kasdien dėkoji, nes „turi“ tai daryti, prasideda transformacija. Sutikime, svajonės netenka prasmės, jei jas išpildę nepasidžiaugiame, o vėl svajojame apie naujus įvykius savo gyvenimuose, tiesa? Taip ateina suvokimas, kad gyvenimas kasdien mums siūlo stebuklus ir svajones, tapusias realybe, rankose laikome kasdien.“
FullSizeRender 49
Milana Jašinskytė. Asmeninio albumo nuotrauka.
Pasak Milanos Jašinskytės, joga užsiiminėti gali kiekvienas, tereikia kelių esminių dalykų – humoro jausmo ir gero nusiteikimo. Paklausus, ar tai nėra nuobodu, jogos mokytoja tik šypteli: „Jogus mes neretai asocijuojame sėdinčius lotoso pozoje, „įtempus siūlą“, matyt, toks įvaizdis buvo viešinamas žiniasklaidoje, kuri, be abejonės, turi didžiulę įtaką žmonių supratimui, kas yra kas. Dėl nuobodumo pasakysiu taip: ateikite pas mane į praktiką ir iš jos išeisite šlapi, prisijuokę, švytintys ir laimingi.“
FullSizeRender 47
Milana Jašinskytė. Asmeninio albumo nuotr.
Prakalbus apie moteriškumo pradą ir jogą, jogos mokytoja priduria, jog joga mums, moterims, suteikia ne tik vidinę, bet ir išorinę graciją. Į šios praktikos sudėtį įeina sveikas kūnas, fizinis ir emocinis lankstumas, kuris pradeda rastis praktikos metu, moteriško prado tapimas geresne žmona, partnere, mama, dukra.
„Pameni savo mamą pavargusią, nervingą, besijaučiančią nesaugiai? Kaip jauteisi tomis dienomis kaip vaikas? Ne pyragai, ką? O dabar įsivaizduokite, kad šiuos tris žodžius pakeisime į jų antonimais – pailsėjusi, linksma ir saugi. Kaip vaikas auga su tokia mama? Mano pačios gyvenimo tikslas užauginti laimingą dukrytę, tokią, kokia ji yra dabar.“
Su jogos mokytoja Milana Jašinskyte kviečiame susitikti jau 07.14 (penktadienį) vyksiančio vasaros susitikimų ciklo „Auginame/augame kartu“ metu.
Daugiau informacijos apie renginį čia.

Mamu-baltas-CMYK