Mamuradijas.lt
Kiek iš jūsų, auginančių mergaites, sakėte, kad jau savo vaikų tikrai rožiniais rūbais nerengsite? Sunku atsispirti tai manijai, ne? Man su abiem buvo ta pati situacija, bet žiūriu, kad po kurio laiko jau pavargau nuo tų saldžių spalvų ir šį rudenį pas mus vyrauja žemės spalvos iš „Chicco“ naujausios kolekcijos.
IMG_9333
„Chicco“ lietaus batai. Berniuški? Puikiai dera prie visų sijonų ir lietpalčių.
Sodri mėlyna, vyšninė, rudos ir žalios deriniai bei jau klasika tapusi – pilka, šio sezono pasirinkimas. O jau modelių gražumas, ne veltui Italija siejasi ne tik su skaniu maistu, bet ir su nuostabia mada.
IMG_9337
„Chicco“ Sijonas nr.1 🙂 Puikiai maskuoja pietų ir piešinių dėmes 🙂
Kokybė – 110 proc. Tiek batų (visi jie ortopediniai), tiek rūbelių.
IMG_9334
Laisvalaikio rūbai. „Chicco“

 

Tad kol mes visko neišpirkome, kviečiu ir jus atnaujinti savo garderobą PC PANORAMOJE, „CHICCO“ parduotuvėje, II aukšte.
P.S. Nerealu dar ir tai, kad jei auginate du mažylius, juos galite aprengti vienodai arba labai stilingai ir panašiai! Kadangi rūbelių dydžiai nuo lėliukų iki pat pirmos klasės. Man šiuo metu tai didelis privalumas, nes vyresnėlė nori būti panaši su sese 🙂
P.S.2. Mes visada perkame vieneriais metais didesnius drabužėlius, nes kai kurie man atrodo mažinti. Juk italai kiek smulkesni nei mes:)
Gražių apsipirkimų!