Leidinys ĮKVEPIANČIAI MOTINYSTEI
Mūsų draugai „HAPPEAK“ turi Jums dovanų!
Įsigyk naujausią Mamų radijo istorijų ir fotografijų katalogą “Įkvepiančiai motinystei”, juk tai puiki išankstinė Kalėdų dovana sau 😊. Nusifotografuok su žurnalu ar įamžink jį vieną, kelk nuotrauką į INSTAGRAM’Ą su #ikvepianciaimotinystei #mamuradijas #happeak ir laimėk 100 eur vertės “HAPPEAK” dovanų čekį!
Nugalėtoją skelbsime Mamų radijo INSTAGRAM (@mamuradijas) paskyroje 12.18
Istorijų ir fotografijų leidinio ĮKVEPIANČIAI MOTINYSTEI nuo  lapkričio 29 d. ieškokite  Lietuvos miestų didžiosiose parduotuvėse, NARVESSEN punktuose bei oro uostuose.
Leidinys platinamas šiuose miestuose:
Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Druskininkuose, Elektrėnuose, Jonavoje, Jurbarke, Kaišiadoryse, Kėdainiuose, Gargžduose, Kretingoje, Kupiškyje, Marijampolėje, Vaišvydavoje, Garliavoje, Ramučiuose, Naujalyje, Karmėlavos oro uoste, Mažeikiuose, Molėtuose, Palangoje, Panevėžyje, Plungėje, Raseiniuose, Rokiškyje, Skuode, Šiauliuose, Šilutėje, Tauragėje, Telšiuose, Trakuose, Utenoje, Varėnoje, Vilkaviškyje.
Riboti užsakymai į mažuosius Lietuvos miestus priimami nuo gruodžio 1 d. el.p. laura@mamuradijas.lt; Taip pat galite siųsti užklausas dėl konkrečių parduotuvių nurodytuose miestuose, kur galima rasti leidinį.
virselis_galutinis