Mamuradijas.lt
W|AU prekinis ženklas atsirado draugėms beplepant prie kavos puodelio, tačiau iš tikrųjų prieš tai abiejų atskirai buvo kruopščiai brandintos mintys apie norą save realizuoti ir kurti kažką savito ir gražaus.
„Tiesiog abiejų tikslai ir planai pasirodė panašūs ir nusprendėme užsiimti šia veikla kartu. Iš to gimė ir pavadinimas – žodis wow, kuris reiškia ispūdį, teigiamą emociją, o pavadinimas W|AU – būtų to atitikmuo tik dar su abiejų kūrėjų inicialais – Aušrinė ir Ugnė“, – pasakoja žaviosios naujo prekės ženklo kūrėjos.
W|AU džemperiai skirti savimi pasitikinčioms moterims ir merginoms, kurios savo apranga išreiškia tam tikra nuomonę, skleidžia žinią, pozityvą. Idėjos autorės pasakoja, kad kuriant džemperių liniją buvo galvojama apie tokį, kuris būtų nuolat nešiojamas, patogus, tinkantis ir susibūrimams su šeima ir aktyvaus poilsio metu, ir atrodytų moderniai bei puošniai, ir pagražintų moterų figūras.

13414434_1822159988016737_1724938184_n

 „Džemperis su orginalia organzos sijonėlio detale bei subtiliais užrašais buvo būtent tai, kas, mūsų manymu, įneša išskirtinumo ir spalvų į moterų laisvalaikio garderobą bei papuola į šiuo metu vyraujančias mados tendencijas. Mūsų drabužius galite aptikti oficialiose W|AU facebook ir Instagram paskyrose arba užsisakyti e. paštu – info.wauwhynot@gmail.com.“
Mamų radijo mamos taip pat neliko abejingos šių kūrėjų džemperiais, tad drąsiai rekomenduojame juos ir kitoms. Vilkėdamos W|AU ne tik taip atrodysite, bet ir jausitės…Magiška! Kas mums patiko labiausiai? Tai, kad net ir su džinsais, kedais ir džemperiu gali atrodyti puikiai! O jei netyčia maršrutas iš Vingio parko Vilniuje pasikeistų į senamiesčio gatves…Ir ten su tokiu stilingu akcentu puikiai įsipaišytumėte…Žodžiu, patogu, universalu ir gražu!