Nuolatiniai skrydžiai Indrės Gajauskės gyvenime kėlė ne tik džiaugsmą širdžiai ir akims, bet ir nuolatinį stresą organizmui. Būtent dėl to pablogėjo moters odos ir plaukų būklė. Ieškodama pagalbos sau, stiuardesė pajuto norą padėti panašaus likimo moterims ir įkūrė sertifikuotą plaukų grožio studiją | IG | BeautyLab .

„Prieš 9-erius metus, vydamasi savo svajonę tapti stiuardese, grįžau iš emigracijos į Vilnių ir įsidarbinau vienoje iš tik ką čia įsikūrusių oro linijų  bendrovių. Tačiau ne paslaptis, kad dirbant šį darbą nukenčia sveikata, oda, plaukai. Pastarieji man suprastėjo dėl itin sauso oro, griežtos, suvaržytos šukuosenos, nuolat naudojamo lako. Įnikau į paieškas, kaip sau padėti. 

Atradau nuostabią meistrę, atliekančią keratino procedūrą. Nors daug kas tvirtino, kad po jo išvis liksiu be plaukų, priešingai, jie labai atsigavo, pradėjo sparčiai augti. Aš užsiauginau tokius plaukus, kokių atrodė gyvenime neturėsiu.”

Plaukų terapijas pamilo ir žinomos moterys

Šiandien Indrė Gajauskė tęsia motinystės atostogas ir tuo pačiu noriai padeda klientėms išspręsti įvairias plaukų problemas, įrodyti, kad kiekviena gali turėti gražesnius ir sveikesnius plaukus. Kompleksiškai daromos terapijos ir tinkama priežiūra namuose nustebina ne vieną, pabrėžia specialistė. Šias plaukų terapijas jau spėjo pamilti ir tokios žinomos moterys kaip dizainerė Sandra Šernė, Misis Lietuva 2019, mitybos bei sveikos gyvensenos koučerė Gretė Brokienė, aktorė Skaistė Vievesė.

„Pažintį su klientėmis pradedu nuo savo pavyzdžio. Esu dukart mama, tad mano organizmas patyrė ne tik kenksmingas darbo sąlygas, bet ir susidūrė su iššekusio imuniteto problema, Ne paslaptis, jog po gimdymo moterys labai dažnai skundžiasi suprastėjusia plaukų būkle. Mano patirtis dviguba, tad su klientėmis dalijuosi tiek savo kvalifikuotomis žiniomis, tiek asmenine patirtimi”, – pasakoja Indrė.

SOS Plaukų terapijos namuose

Jei plaukai sausi, besvoriai, šiurkštūs, neblizga, veliasi ir lėtai auga – tai ženklas, kad reikia juos gelbėti. Namuose atliekant ozono ar MP COMPLEX – plauko klijavimo ir stiprinimo- procedūrų kursą, būklė akivaizdžiai pagerėja, tik tai reikalauja laiko ir kantrybės. Visgi dažna klientė renkasi lengvesnį ir greitesnį kelią – užsirašo vizitui, kurio metu yra atliekama plauko pripildymo procedūra.

Specialistė visų pirma pataria peržiūrėti ir susitvarkyti kasdieninės plaukų priežiūros krepšelį. Labai dažnai užtenka tiesiog pakeisti šampūną, kaukę, serumą galiukams. O plaukus pradėjus kirptis karštomis žirklėmis problemos akivaizdžiai sumažėja. Svarbu nepamiršti plaukus saugoti nuo karščio net ir juos džiovinant. O pats svarbiausias dalykas – pradėti plaukų puoselėjimą nuo galvos odos būklės, ją šveičiant specialiu pilingu.

„Nepatingėkite kasdien skirti vos 5 minučių plaukų šukavimui – tai pats natūraliausias būdas skatinti plaukų augimą. Susitvarkius galvos odą, turint kokybiškas priežiūros priemones, šukuojant-masažuojant galvą ir karts nuo karto pasidarius kokią terapiją – neįmanoma nepastebėti gerėjančios plaukų būklės. Už tokį įdirbį jūsų plaukai tikrai padėkos.”