Mamuradijas.lt
Visoje šalyje gerai žinoma atlikėja Irūna Puzaraitė – Čepononienė jau daugiau nei pusmetį gyvena dar iki šiol nepatirtais jausmais. „Visada labai mylėjau vaikus, ir jiems jaučiausi subrendusi tikriausiai nuo kokių dvidešimties, o sūnus buvo labai lauktas. Tačiau niekada nesitikėjau, kad motinystė ateis su tokiu trenksmu.” Ir iš tiesų – po mūsų pokalbio pati pradėjau plačiau šypsotis, net pagalvojau, kad Irūnos pozityvumui neatsispirtų ir užkietėjęs bambeklis.
Lauros MAZALIENĖS tekstas
Akvilės RAZAUSKIENĖS nuotraukos
Gabijos JAK stilius
Fotografuota „KamBARyje“ (Marijampolė)
Jolantos Rutkauskienės makiažas
„Pooh“ balionai
Vasario 12-tąją Irūna pasitiko 28-tąjį gimtadienį. Lyg tyčia tądien mūsų komanda vyko į Kapsuką su misija – pamatyti ir įamžinti nuostabios šypsenos ir reto paprastumo žinomą dainininkę ir septintąjį gyvenimo mėnesį skaičiuojančio Toro mamą. Kodėl kalbu apie misiją? Irūna šiuo metu scenos „gastrolėse“, tad įsiterpti į jos dienotvarkę tikrai nebuvo lengva. Nepaisant didelio užimtumo, visada jai parašius ar paskambinus, Irūna bendrauja su džiugesiu, o pažinus „gyvai“, ją geriausiai apibūdintų šie žodžiai – „nors prie žaizdos dėk“.
Dar iki gimstant sūnui Torui žinoma atlikėja dalydama interviu kalbėjo, jog nėštumo metu nori pailsėti nuo darbų. Pasak jos, ramaus meto per visus gyvenimo metus buvo nedaug. Visgi prabėgus mėnesiui, kai sūnus išvydo pasaulį, Irūna sugrįžo į televiziją.

LEDAS (7)

 „Šis darbas nepririša, filmavimai vyksta vos kartą per kelias savaites, tad nesijaučiu daranti nieko bloga, kad tuo metu sūnus būna kartu su tėčiu. Mūsų su vyru pozicija tokia, kad vaiką turi auginti ir auklėti abu partneriai. Jis šiuo metu yra tėvystės atostogose. Mes puikiai suprantame, kad neturime pinigų medžio, todėl stengėmės priimti geriausią sprendimą mūsų šeimai. O ir mano darbas toks, kad nuolat turiu priminti apie save.“
„Per siauri klubai? Na, jau ne!”
Itin smulkaus sudėjimo Irūna prisimena nėštumo metu sulaukusi pastabų, jog dėl tokios figūros sunku bus pačiai pagimdyti mažylį. „Kokia nesąmonė! Man viskas prasidėjo natūraliai termino dieną. Dar buvo toks juokas, kad atvykus pas gydytoją apžiūrai, jis užsiminė, kad turiu gimdyti šiandien, nes nuo rytojaus jam prasideda atostogos. Ir ką jūs galvojate? Vakare man nubėgo vandenys ir išvykau atgal į ligoninę.
Gimus sūnui pasibaigė visos mano ligos, nusiskundimai, būsiu atvira, nebematau jokių problemų, todėl jei reiktų piešti motinystės paveikslą, jį tapyčiau tik pačiomis šviesiausiomis spalvomis. Čia tikriausiai vienintelis pokytis mano gyvenime tapus mama. Na, ir aišku, laiko sau šiandien su vyru turime mažiau“, – juokiasi. „Mums patinka planuoti, todėl jau galvojame apie 2019-uosius ir antrąjį vaikutį. Jei tik leis galimybės, aš norėčiau turėti ne du, o daugiau vaikų. Tik, va, vyras šiek tiek kartais pasiskundžia, kad norėtų daugiau poilsio, bet aš tikiu, turiu galių, ir jį įkalbėsiu laikytis mano plano.“
 Visą interviu su Irūna skaitykite leidinyje ĮKVEPIANČIAI MOTINYSTEI.

baneris