Laurą Mazalienę galima laikyti mama, turinčią super galių – augindama dvi mažas dukreles ji spėja viską: pasirūpinti mergaitėmis, namais, pačios įkurto „Mamų radijo“ reikalais, šalia to dar ir visai neseniai kartu su vyru atidaryta vaflių kavine. Jauna moteris neslepia, ne visada visus darbus pavyksta sklandžiai suderinti, kartais koją pakiša net apniukęs dangus, tačiau svarbiausia – noras. Save, kaip mamą, ji apibūdina kaip vaikų draugę, leidžiančia viską, o svarbiausiu savo geros savijautos atributu, galbūt nuskambės netikėtai, ji įvardija „Crocs“ batus.
„Esu žurnalistė bei viešųjų ryšių specialistė. Dviejų nuostabių mergaičių mama – Deimilei dabar 2-eji, Aurėjai – 4 mėnesiai, taip pat žmona vyro, kurį labai myliu. Dienas leidžiu maišydama spalvas iš vaflių ir mamų gyvenimo aktualijų. Šiuo metu intensyviai dirbu su antruoju mamų radijo leidiniu „Įkvepiančiai motinystei“, kuris pasirodys jau gruodžio pirmosiomis dienomis, – apie savo kasdienius darbus ir pareigas pasakoja Laura Mazalienė. – Lakstau, derinu, planuoju ir kartu būnu su mergaitėmis, siaučiame lauke, žaidimų aikštelėse. Mane retai galima pamatyti su aukštakulniais ir suknelėmis. Aš mėgstu laisvę, patogumą ir jaukumą, o patogi avalynė yra mano geros savijautos pagrindas.“
Laura atsako į klausimus, kurių atsakymuose slypi Mazalų šeimos laimės paslaptys:
Laura, kokia esate mama? Mėgstu juokauti, kad iš manęs geresnė draugė nei mama. Kartais jaučiu, kad per daug leidžiu savo vyresniajai dukrai – paskui būna sunku rasti bendrą kalbą. Bet man labai smagu vakare lovoje su ja siausti, žiūrėti į lubas ir šviesti į jas vaikiškomis lemputės, svarstyti, į ką panašūs tie atvaizdai… Tik įsivaizduokit, ar tuomet vaikas nori miego? Tikrai ne. Aš tikiu, kad vaikui reikia sudaryti sąlygas džiaugtis vaikyste. Pavyzdžiui, niekada nesakau nelipk į balą. Priešingai. Aš ją aprengiu taip, kad galėtų taškytis ir juoktis kartu su gyvenimu.
Kaip viską spėjate? Derinti darbus sekasi įvairiai. Esu oro žmogus. Jei saulė šviečia – galiu nuversti kalnus, jei lyja lietus, labai lengvai galima nuversti mane pačią. Būna visko, ypač tada, kai didžioji neiškeliauja į darželį… Tenka ir verslo susitikimuos dalyvauti su vaikais. Gerai, kad mano partneriai glaudžiai susiję su mamų pasauliu, tad nežiūri kreivai. O ir pati suprantu, kad kitaip nebus, nes neturime senelių, kurie pagelbėtų. Svarbiausia, manau, noras. Jei nori ir tiki tuo, ką darai, jokie iššūkiai nebaisūs.

DSC_2697

Kokiomis taisyklėmis vadovaujatės augindama vaikus? Mums su vyru svarbiausia, kad mūsų vaikai mylėtų aplinkinius, savo žemę bei pasaulį. Galbūt kartais piešiame per daug pozityvų paveikslą, bet mes patys taip gyvename. Kiekvieną iššūkį priimame kaip dovaną, dėl kurios vėliau jaučiamės stipresni, gražesni savo vidumi, paaugę dvasiškai. Taip auklėjame ir vaikus: norime, jog žinotų, kad gyvenime visko nutiks, bet visada yra išeitis ir artimieji, kurie bus šalia ir palaikys už rankos. Kartais gal timptelės ir už kasų.
Laimingos šeimos receptas – tai norėti būti kartu, mylėti vienas kitą, sugebėti atsiriboti nuo kasdien slegiančio triukšmo. Manau, šiandien žmonės turiu labai daug ambicijų, nori užkariauti pasaulį ir neturi laiko sustoti, kvėpuoti, skaičiuoti ant langų krentančius lašus ar skriejančius nuo medžių lapus. Nuolatinis bėgimas, stresas, tūkstančiai įsipareigojimų neleidžia mėgautis dabartimi. Bet tik pabandai išjungti telefoną, darbus dirbti iki 18 val. ir laukti vakaro, kai suguži visa šeima namo ir suvoki, kad taip nepaprastai gera. Ir tada tikrai suvoki, kad ta laimė visai čia pat.
O dabar trupytį žemiškesnis klausimas – kiek dėmesio skiriate vaikų aprangai? Ar mėgstate derinti savo ir mergaičių stilių? Auginant mergaites tikriausiai neįmanoma atsispirti rūbams. Didžioji turi visko tiek, kad net sunku į spintą sutalpinti. Tačiau tai ne tik aistros klausimas – braidžioti po balas reikalingi vieni batai ir apranga, darželiui ir smėlio dėžei kiti, miestui dar vieni. Kartais visai smagu su mergaitėmis ir susiderinti… Kuo toliau, tuo bus tik smagiau.
Batai yra vienintelė prekė, kuriai skiriu daug dėmesio, visada perku naujus. Pirmą kartą tapus mama natūraliai sulauki daug patarimų iš šalies. Atėjus pirmajai žiemai, kai mažylė pradėjo bėgioti, prireikė šiltų batų. Auklė rekomendavo „Crocs“ aulinukus. Nuo tada šio prekės ženklo batai lydi kiekviename žingsnyje – pavasarį su botais brendame per balas, vasarą lengvomis kojomis lakstome pievose. Esu prieraišus klientas. Jei vieną kartą prekė papirko mano širdį, tai mūsų draugystė tęsiasi ne vienus metus. O ir Deimilės nuomonė reiškia labai daug – ji pati mielai renkasi ryškiaspalvius aulinukus.
Ką pasakytumėte apie savo stilių? Kadangi esu lekiantis bėgantis žmogus, kaip minėjau, su suknele mane pamatysite retai. Dar rečiau su aukštakulniais. Kaip ir rinkdama batus vaikui, sau juos renku taip pat labai atidžiai. Blogi batai man reiškia sugadintą dieną. Batai turi tarnauti man, o ne aš jiems. Galbūt todėl ir pati mielai renkuosi „Crocs‘us“. Jų priežiūra yra subalansuota man visais 500 proc. Be to, jie labai patogūs, ypač leidžiant laisvalaikį su vaikais.
Tai, kad Laura „Crocs“ mylėtoja, matyti ir nuotraukose – jose ji ir dukrelė avi „Crocs“ žieminius aulinukus. Laura džiaugiasi prieš metus paklausiusi auklės patarimo – dabar šiuos batus perka ne tik mergaitei, bet ir sau. Moteris juokauja, kad greitai jų šeimą bus galima laikyti „Crocs“ fanais – teliko įkalbėti vyrą išbandyti šiuos batus.

23798036_10210798533586510_1652710396_o

 
 Kodėl „Crocs“? Tai, kad daugelis tėvų renka savo mažiesiems „Crocs“ avalynę – nieko nuostabaus: jie patogūs, lengvi, nesunkiai prižiūrimi, gerai sulaikantys šilumą, daugeliu atveju nepraleidžiantys vandens. Be to, ne vienas ortopedas patvirtins – tai vienas geriausių pasirinkimų augančiai vaiko kojai, nes yra lankstūs, nevaržantys pėdų judesių.
Užduodame kelis klausimus „Crocs“ prekės ženklo Lietuvoje atstovui Justui Mačioniui:
Kokios „Crocs“ savybės laimi tėvelių palankumą? Šie batai žiemos sezonu neabejotinai yra puikus pasirinkimas dėl galimybės sulaikyti šilumą ir tinkamumo įvairioms oro sąlygoms. Su jais kiekvienas gali būti garantuotas, kad išvengs nepageidaujamos drėgmės ar nepajus prapučiančio vėjo. Be visa ko, visi modeliai yra lengvai valomi, garantuoja puikų sukibimą su įvairia danga ir yra ypač lengvi, tad kojos nebus apsunkintos net ir visos dienos metu. Vaikams tai tiesiog batai garantuojantys viską, ko reikia: šilumą, sausumą, patogumą ir paprastumą, tiek priežiūros, tiek apsiavimo atžvilgiu. Noriu pastebėti, kad „Crocs“ tėveliai renka ne tik vaikams. Jie patys mielai avi šiuos aulinukus – juk žaidimams sniege ar žingsniuodami šlapiu grindiniu ir suaugusieji nori jaustis gerai, nesušalti.
 „Crocs“ žieminė avalynė populiari ir tarp tų suaugusiųjų, kurie praleidžia daug laiko gryname ore – renkasi kelionę į darbą pėsčiomis, mėgsta laisvalaikį gamtoje, vedžioja į lauką augintinius. Jiems svarbu, kad avalynė būtų patvari, lengvai valoma ir tinkama avėti tada, kai lauke tirpstantis sniegas ar plikledis.
Ar tėveliai mėgsta derinti savo ir vaikų batus? Vaikų ir tėvų avalynės derinimą galima pavadinti net nauja mada. Daugelis prekių ženklų išleidžia linijas, kuriose yra nauji modeliai ir jų mini me versijos. „Crocs“ taip pat turi tokią liniją, kurioje yra sukurti tie patys modeliais ir vaikams, ir tėvams. Tiesa, tokia praktika populiaresnė vasaros sezonu. Žiemą tokios kolekcijos nėra, bet tėvai neretai bando patys derinti savo avalynę su vaikų.
Portale lankosi mamytės, tad klausiame, kokie moteriškų batų modeliai populiariausi šį sezoną? Populiariausia sezono naujiena – Crocs™ Lodgepoint Shiny Pull-On Boot – itin lengvi, šilti ir vėjo neperpučiami aulinukai šaltajam sezonui. Jie yra idealus pasirinkimas mamoms, kurios mėgsta aktyvų laisvalaikį lauke. Šių batų Croslite™ medžiagos padas yra išformuotas siekiant apsaugoti nuo prasto oro ir užtikrinti maksimalų patogumą. Be to, jie lengvi, stilingi ir sulaikantys šilumą.
Mamoms, kurios ieško tarpinio varianto tarp mados ir patogumo bei šilumos, siūlome rinktis Crocs™ Lodgepoint Lace Boot. Jis sukurtas atsižvelgiant į naujausias mados tendencijas – šiemet į mados pasaulį grįžo sniego bato siluetas. „Crocs“ sukurtas batas yra lengvesnis nei įprastas sniego batas, tačiau pasižymintis visomis jo savybės. Batai yra pakankamai šilti, kad apsaugotų nuo įvairių oro sąlygų, tačiau kartu patogus, kad galėtumėte gerai leisti laiką visos dienos metu. Kailio imitacijos viršus suteikia šarmo, kad jaustumėtės ne tik šiltai, bet ir stilingai.
Klasikos mylėtojos gali rinktis Crocs™ AllCast II Luxe Boot Women’s. Su šiais batais jausitės ne tik patogiai, bet ir būsite apsaugota nuo šalčio ir drėgmės. Tai vandeniui nepralaidūs batai su hermetizuotomis siūlėmis ir įsiūtu pašiltintu liežuvėliu, kuris neleis šaltam orui patekti į bato vidų. Storas, šiltas dirbtinis kailis bato viduje ir išorėje suteikia batui išskirtinį įvaizdį.