Lauryna Glicienė, beveik trejus metus padedanti šeimoms kurti jaukius skandinaviškus kambarius, šį ketvirtadienį grįžo iš Kopenhagos, kur išskirtine teise galėjo apžiūrėti 2021-ųjų vasaros kolekciją. Tokio kvietimo studijos šeimininkė, dviejų berniukų mama sulaukė ne veltui – jos studija „Lovely mess“ yra vienintelė oficiali visame pasaulyje žinomo prekės „LIEWOOD“ atstovė Lietuvoje. Ne gana to, verslininkė ne tik supažindino klientes su naujienomis, bet ir leido joms nuspręsti, kokios prekės turėtų atkeliauti į Lietuvą kitų metų vasarą.

LIEWOOD atstovybė Danijoje

Danijoje vaikų prekės ženklą „LIEWOOD“ aplankiusi verslininkė džiaugiasi unikalia galimybe iš arčiau susipažinti su partneriais.

„Koronavirusas pakoregavo visų mūsų gyvenimus, bet verslo, sakyčiau, ypač. Nebevyksta parodos, tad galimybės rinktis prekes, jas apžiūrėti, patikrinti – mažėja. Labai džiaugiuosi, jog viena pirmųjų gavau kvietimą iš partnerių apsilankyti jų naujuose namuose. Jie tik ką įsikūrė kitame moderniame ofise. Buvau sutikta labai maloniai, nors jaudinausi kaip prieš egzaminą“, – įspūdžiais dalijasi vienintelė oficiali „LIEWOOD“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje.

Moteriškų maudymosi kostiumėlių kolekcija „Patricia“.

Labiausiai mamas sužavėjo dvipusės kepurėlės, šiuolaikiniai čiulptukai, nesudarantys porų, kurios įprastai leidžia kauptis bakterijoms bei naujieji maudymosi kostiumai ne tik vaikams, bet ir mamoms. Pastaroji linija patraukė ir ištikimos „Lovely mess“ klientės, taip pat verslininkės Patricijos Gadžijevos dėmesį, kadangi kolekcija pavadinta žinomos moters vardu „Patricia“.

„Jau laukiu, rinksiuosi visas spalvas!“, – savo socialinėje paskyrojė entuziastingai teigė žinoma moteris.

Lauryna Glicienė džiaugiasi, kad klientės su didžiuliu susidomėjimu sutiko 2021-ųjų metų kolekciją ir jau dabar nekantriai laukia į Lietuvą atkeliausiančių naujienų. Pati verslininkė labai susižavėjo naujuoju vaikiškų rūbų raštu safario tematika bei patobulintomis ir ilgaamžiškesnėmis gertuvėmis.

LIEWOOD 2021-ųjų vasaros kolekcija

„Naujienos labai orientuotos į tvarumą, ekologiją. Džiaugiuosi galėdama Lietuvos mamas suspažindinti su tokiu, ne tik stilingu, ypatingu, bet ir atsakingu prekės ženklu“, – pokalbį užbaigia interjero studijos vaikams „Lovely mess“ vadovė.

Tiesioginės transliacijos įrašą iš „LIEWOOD“ būstinės Danijoje galite išvysti čia: https://www.instagram.com/tv/CDgQ-ornXlC/?igshid=fxo6d2ti4y44&fbclid=IwAR044c8qFqhOYwfuz7yoKFkdn4QiQr_0yPMeHtIW44DYIUGUJ3jhkQBhSrY