Mamuradijas.lt
Nuotrauka nerofoto.lt
Dizainerė, „INŽI“ namų įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė tik žaviai nusišypso, kai nustembu, jog šį sekmadienį, rugsėjo 24 d. Kaune organizuojamas renginys „ESU MAMA“ – jos nuopelnas. „Viso šio gražaus reikalo kaltininkė mano dukra Vėja.  Dar besilaukdama jos, vis galvojau, kaip būtų gerai apsilankyti tokiame renginyje, kur gaučiau visą man reikalingą informaciją, nes esu iš tų mamų, kurios tingi skaitinėti internete“, – pripažįsta Ingrida.
Dar vienas šio naujo projekto privalumas – tai ne tik daugybė puikių šviečiamųjų seminarų, bet ir gausa prekių ir rūbelių kūdikiams, nėščiosioms ir vaikams. Visgi renginio sumanytoja tikisi, kad renginys šįkart startuos sėkmingai, o vėliau jo pagrindinė paskirtis bus šviečiamoji.
„Pirmas kartas pats sunkiausias, nes sunku sugalvoti visą infrastruktūrą, bet aš gyvenu tuo, esu mama, turiu stiprius pojūčius ir pasikliauju savimi. Juk jei man atrodo, kad tai naudinga, manau, bendraminčių tikrai atsiras. O ir labai smagu, kad su manimi dirba puiki komanda.
Atrodome, žinome daug, bet kartais būna tokių situacijų, kai nebesuprantame, kur kreiptis, vienintelė pagalba – skambinti draugei. Bet juk yra labai daug puikių savo srities specialistų. „Esu mama“ ir supažindins mamas su tokiais žmonėmis“, – atvirauja žinoma moteris.

18739870_474278252920183_4482348178645848592_n

Kaune, Žalgirio arenoje, vyksiančiame renginyje bus pasakojama apie minčių galią besilaukiant kūdikio, kaip nebijoti pačio gimdymo, sąmoningą motinystę, bus paliestos ir visuomenėje itin jautrios temos – neišnešiotukai,  įsivaikinimas, net vaikų žmogžudysčių klausimas.
„Labai džiugu, kad lektoriai noriai prisijungia prie šio projekto. Štai besilaukdama antrosios dukters lankiau gydytojo Romualdo Šemetos kursus, vienoje laidoje dalyvavau su psichologe Ramune Murauskiene – jie labai maloniai sutiko mano pasiūlymą tapti šio renginio mamoms dalimi“, – džiaugiasi Ingrida.
Renginys NEMOKAMAS. Tokį sprendimą priėmusi Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė teigia, kad noras šviesti mamas daug stipresnis už bet kokį atlygį: „Juk ne viskas gyvenime turi būti matuojama materialiai.“
Visos mamytės laukiamos rugsėjo 24 d. Kauno Žalgirio arenoje nuo 10 val. iki 18 val. Daugiau informacijos apie renginį čia.