Šio vakaro laidoje „KK2 penktadienis“ žymūs žmonės dalinsis patirtimis apie svarbiausią jausmą gyvenime – meilę. Ineta Pūzaraitė – Žvagulienė laidoje atskleis, kokiomis aplinkybėmis jai pasipiršo garsiojo dainininko Žilvino Žvagulio sūnus Ąžuolas.
„Tai buvo per mano gimtadienį. Ąžuolui buvau pasakiusi, kad man nereikia dovanų gimtadienio proga ir pyksiu, jeigu gausiu dovaną, bet jis vis tiek sakė, kad turi vieną mažą dovanėlę. Tik išėjau iš vonios, ir jis atsiklaupė ir sako: „O ar tu būsi mano žmona?“. Tada sublizgėjo ašarytė mano akyje ir tai buvo pati geriausia dovana“, – 19 val. 30 min. per LNK pasakos Ineta.
Mergina pripažins, kad ne iš karto pasakė „Taip“: „Iš tikrųjų užlaikiau šiek tiek. Paskui Ąžuolas sakė, kad jam taip ilgai viskas atrodė, nors ten buvo kokios 3 sekundės“.
Visai neseniai pirmosios atžalos susilaukusi Ineta penktadienio laidoje pripažins, kad kartu su vyru pagalvoja ir apie antrąjį vaikutį: „Neslėpsiu, pagalvojam. Užklausia labai dažnai, kad Barborai augti nebūtų liūdna, ar nemanote, kad reiktų broliuko ar sesytės. Tai taip, manom, kad reikėtų, tik nežinom, ar patys esame tam pasiruošę“.