Sveikos, mielosios 🙂
Dienos bėga, o pilvukas kartu su jomis didėja.  Viskas labai super, jei ne amžina moterų problema: ką apsirengti? Nėštumo metu šis sakinys kaip niekada įgyja tikrą prasmę – rūbai per maži, negražiai atrodo ar tiesiog tapo nepatogūs.
Taigi yra nauja proga įsigyti naujų rūbų! 😉 Tik bėda ta, kad nėra kur…
Interneto svetaines kaip variantą iš karto atmečiau, nes ne kartą teko jomis nusivilti dar ne nėštumo metu. Nors tiesa, laisvalaikio kelnes parsisiunčiau iš ASOS.COM.  Mano galva, tai viena patikimiausių svetainių, iš kurios galima užsisakinėti rūbus.
Taigi liko visi sostinėje esantys prekybos centrai. Deja, peržiūrėjus juose siūlomus garderobus, didelis entuziazmas lėkti ir pirkti neatsirado. Vis dėlto, ne iš vienos esamos mamos girdėjau siūlymą pamėginti apsipirkti H&M tinklo parduotuvėse. Pripažinsiu, kad jų kokybė manęs niekada nežavėjo, tačiau šį kartą susigundžiau.
Be reikalo. Nors prekės ten tikrai nebrangios, už 3 pirkinius sumokėjau vos 30 eu, tačiau jomis džiaugiausi ne ilgai.
Džinsai nėščiosioms – nors kabinoje jie atrodė gana patogūs, pradėjus juos vilkėti kasdien, apimdavo kažkoks kančios jausmas: spaudimas ties gimda  buvo stiprus, kojos irgi gana sunkiai įlįsdavo į savo vietą, ir niekas „neprasitampė“, kaip teigė pardavėja.
Palaidinė. Kaip palaidinė. Nieko ypatingo ir greitai „nusivėlė“.
Liemenėlė. Tikriausiai pats blogiausias pasirinkimas. Ne tik normaliai neprilaiko krūtinės, bet nešiojant ją, krūtinė nuolat šunta, o jausmas nelabai patogus.
Taigi, dar kartą įsitikinau, kad kaina tikrai tolygi kokybei. Koks mano siūlymas? Jei nėštumo metu norite patogių rūbelių, tiesiog susiraskite nebrangią siuvėją, o gal net jūsų draugė galėtų pagelbėti? Aš pasirinkau pastarąjį variantą.
Tiesa, ne viską galima pasisiūti.  Pavyzdžiui, man reikėjo maudymosi kostiumėlio, kurio niekur negalėjau rasti. Ne todėl, kad buvo žiema, bet todėl, kad nebuvo iš ko rinktis. Ir netikėtai Šeškinės rajono glūdumose radau neblogą parduotuvę nėščiosioms „9mėnesiai“. Internete, berods 9menesiai.lt
Kodėl būtent šita parduotuvė? Todėl, kad dauguma rūbų atrodo gražūs, stilingi ir toli gražu neprimena „bulvių“ maišų. O ir kainos nėra draskančios akis :).