Antrasis nėštumo trimestras ir kartu su juo didėjantis pilvukas – ne tik naujas džiaugsmas, bet ir nauji darbai (ar vargai 🙂 ). Būtent strijos – vienas nemaloniausių veiksnių, kuris atsiranda nėštumo metu, jei dar prieš tai jų neturėjote.
Aš turėjau, tačiau niekada nesusimąsčiau apie jų naikinimą ar kokių priemonių naudojimą. Iš tiesų, nemėgstu tepliotis jokiais kremais ar aliejais, todėl man ši procedūra niekad neatrodė labai maloni ar reikalinga.
Tiesa, nėštumas – kitas atvejas, kai supranti, kad artimiausiais mėnesiais oda išsitemps taip, kad galbūt niekada ir nebebus tokia, kokia buvo. Genai šioje situacija taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį, tačiau kartais galima jiems ir padėti.
Daugelis nėščiųjų naudoja riebius kremus be parabenų, tą pradžioje, jau pirmojo trimestro metu, dariau ir aš, kadangi krūtinė pradėjo didėti daug greičiau nei kitos kūno dalys ir strijos tapo labai pastebimos.
Ir visgi nelabai kas man padėjo, kol neteko pabuvoti ligoninėje ir susipažinti su kitomis besilaukiančiomis mamomis, kurios man rekomendavo „Bio Oil“. Vėlgi primenu, neužsiimu jokia reklama, tik dalinuosi sava patirtimi.
„Eurovaistinėje“ 60 ml buteliukas kainuoja 43, 99 Lt (12, 74 eur), kas yra labai nemažai, tačiau yra mamų, kurios siunčiasi šį aliejų iš Ebay.com didesniais kiekiais ir pigiau. Deja, pati dar nemėginau.
Bet ne apie tai mes. Keisčiausia tai, kad pradėjusi naudoti šį tepalą (nuo pirmo trimestro tepu du kartus dienoje, nors rekomenduojama pradėti tik nuo antrojo trimestro), strijos tarsi išnyko arba mano regėjimas suprastėjo :). Bent jau dabar, o tai mane džiugina (kalbu apie strijas, ne apie regėjimą).
 Kitas malonus pastebėjimas, kad šį tepalą galima naudoti ir sausėjančiai odai. Kadangi šiuo metu keliauju ir gaunu nemažai saulės, man tai labai padeda.  Ir dar,  „Bio Oil“ labai gerai ir greitai įsigeria į kūną, todėl nereikia žaisti valandų valandas. Ar jis bus veiksmingas po gimdymo, pažiūrėsime, na, bent jau dabar dedu didelį pliusą šiam gaminiui.