Mamuradijas.lt
Mama ekspertė Sandra Kraujelienė
Nesu iš tų moterų, kuri dievina papuošalus. Ar pačios įsigytus ar brangaus žmogaus dovanotus. Man sunku įtikti su dovana ir nesvarbu, kokio metalo ar kainos jie būtų – aukso, sidabro ar tiesiog bižuterija. Tačiau aš mėgstu žvilgtelt į vitrinas ar mugės darbastalius – man gražu buvo pažiūrėti į spalvingus kito žmogaus kurto meno dirbinius, tačiau ne jais puoštis.

 

Visai netikėtai į akis krito įdomi apyrankė – IevaDeco papuošalas, pagaminta iš agato ir krištolo karoliukų, suverta kartu su auksinėmis detalėmis ir dirbtinio šilko juostele. Atkreipiau dėmesį galbūt dar ir todėl, kad ji yra mano šiuo metu ypatingai mėgstamo violetinės/alyvinės spalvų derinio ir iškart mintyse regėjau kaip idealiai tiks prie violetinės spalvos suknelės. Nutariau pabandyt. Galbūt, tai visų mano papuošalų kelio pradžia… Kartais daiktui nereikia ieškoti daug žodžių apibūdinimui, ji tiesiog pasirodė – graži. Tiesiog.

 

Segėdama apyrankę jau kelis kartus per didžiąsias metų šventes, pastebėjau vieną trūkumą – apyrankė yra sunki, o užsegimas jai matyt per lengvas, tad žiedelis vis skečiasi – baisu pamesti.

 

Kaip vieną pagrindinių privalumų išskirčiau draugiškas gaminių kainas – jos nesikandžioja, todėl pas autorę maloniai kviečia sugrįžti ir įsigyti daugiau jos kurtų papuošalų. Manau, kad ši apyrankė yra ne paskutinis gaminys ir tikiuosi, kad po truputį aš pamėgsiu įvairius papuošalus.
Vertinimas – 9 iš 10.