Niekam ne paslaptis, kad grupės „Studentės“ narė Ineta Puzaraitė puoselėja šiltus jausmus širdies draugui Ąžuolui, dainininko Žilvino Žvagulio sūnui. Pramogų verslo atstovai jau beveik metus kuria bendrą šeimyninį gyvenimą. Ir nors draugystė tęsiasi gan ilgai, pora dar nesiruošė gyvenimo permainoms. Tačiau vieną gražią dieną juos aplankė netikėta žinia – pora laukiasi pirmagimio. Apie tai Ineta ir Ąžuolas kalbėjo TV3 laidoje „VIP“.
Pora prisipažino: žinią apie būsimą kūdikį jie skubėjo pranešti savo šeimos nariams, tačiau būsimi tėveliai liko šokiruoti – gandai žiniasklaidą pasiekė greičiau nei jaunuoliai spėjo pranešti savo gimdytojams.
Tiek tėvai, tiek draugai naujieną sužinojo iš žurnalistų, o tai tikrai nenudžiugino Inetos ir Ąžuolo: „Mes laukiamės ir labai tuo džiaugiamės, bet mes ne malkų krūvą ar naują automobilį nusipirkome, kad visi turėtų apie tai žinoti… Pirmiausia tai čia nuostabi šventė, kurią mes turime savo šeimoje ir ja norime dalintis tik su artimaisiais“, – savo požiūrį dėstė Ineta.