Mamuradijas.lt
Nors dainininkei Gabrielei Grygolaitytei-Vashai dar tik  21-eri, ji su didžiuliu džiaugsmu kalba apie pirmagimio laukimą ir tikina, kad šios žinios labai laukė. O džiaugsmingiausiai ją sutiko būsimas kūdikio tėtis, krepšininkas Ronaldas Rutkauskas. Nors didžiulė laimė gyvena jų namuose, vestuvių pora kol kas nežada. “Po vaikelio gimimo. Nenorime nieko skubinti”, – šypsoji žavi būsima mama.
Nėštumas jau tęsiasi penkis mėnesius, o pati Gabrielė tikina, kad savijauta jau gerokai pasikeitė: užtenka namie pagaminti valgyti ir būsima mama jau jaučiasi pavargusi, norisi prigulti. Netrukus gimsiants mažylis pakoregavo ir atlikėjos dienotvarkę.
“Žinoma, labiau save saugau, stengiuosi nevartoti nesveikų maisto produktų, vengiu vietų, kur jaučiamas rūkalų kvapas ir panašių dalykų, ką, manau, daro kiekviena besilaukianti normali moteris, norinti apsaugoti savo vaikelį.“
Nuovargis Gabrielės namuose dažnas svečias, tačiau atlikėja tikina, kad pirmi trys nėštumo mėnesiai buvo kur kas sunkesni – stiprus pykinimas vijo visas mintis apie maistą. Hormonų pokytis taip pat neišvengiama besilaukiančios moters kasdienybė. Ir nors būsima mama žino, ką tai reiškia su šypsena sako: „Tikrai nesu ragana!”
13233275_1288134934533404_469265605_n
Gabrielės Grygolaitytės nėštumo akimirka. Asmeninio albumo nuotr.
„Man labai pasisekė, kad turiu ketverių metų sesutę, kurios daiktai dar yra likę, ir visiškai nesudėvėti (pvz., vežimėlis, valgymo kėdutė, lovytė). Tėvai ir sesutė sutiko daiktus perleisti būsimam lėliukui, todėl patiems šių dalykų ieškoti ir pirkti nereikės. Žinoma, likus keliems mėnesiams iki gimdymo pradėsiu galvoti apie rūbelius, buteliukus ir panašius svarbius reikmenis reikalingus naujagimiui“, – apie pasiruošimą tapti mama pasakoja Gabrielė.
Puikia atrodanti atlikėja pasakoja, kad specialiai dėl išvaizdos nedaro nieko. Jos nuomone, nėštumas savaime kiekvienai moteriai prideda grožio ir pasitikėjimo savimi. Tiesa, artimiausiose Gabrielės planuose – nėščiųjų mankštos. Mergina tikina, kad tai svarbu dėl bendros geros savijautos ir raumenų grupių stiprinimo. Štai garderobo klausimas būsimai mamai kiek sudėtingesnis.
„Lietuvoje siauras  nėščiųjų rūbų pasirinkimas, jei ką ir randu, tai kokybė prasta, tai pats modelis visai netenkina. Todėl, pavyzdžiui, kelnes perku tiesiog trimis dydžiais didesnes, kad užsisegtų per pilvą. Vėliau teks rinktis sukneles, pėdkelnes ir panašius rūbus, jei nerasiu tinkančių kelnių kur nors užsienyje“, – atvirauja Gabrielė.