Mamuradijas.lt
Greta KONDRATAITĖ
Foto: Marek Germanovich
Fitneso trenerė, tinklaraštininkė, Inga Žuolytė laukiasi pirmagimio. Savo sporto karjerą privalėsianti trumpam sustabdyti Inga tikina, dabar manęs laukia vienas gražiausių gyvenimo etapų. Moteris neplanuoja atsisakyti apskritai visos savo veiklos ir vos baigus trenerės darbą planuoja lankytis įvairiuose mokymuose ir kursuose bei pasisemti naujų žinių. Apie nėštumą, trenerės darbą bei kūdikio kraitelį skaitykite šiame interviu.

IMG_7206

Kaip reagavote į žinią jog laukiatės?
Turbūt tik beširdį tokia žinia gali nuliūdinti. Pradžioj  žinoma  kaip ir kiekvienai moteriai ar merginai buvo lengvas sumišimas, o po to tik džiaugsmas.
  • Galbūt jau aišku bus mergaitė ar berniukas?
Taip, mes jau žinom (šypsosi).
  • Beje, kaip kūdikio laukimas įtakoja jūsų darbą?
Trenerės darbas nėra ta vieta, kurioje galėtum dirbti iki nėštumo pabaigos, tad birželis yra paskutinis mėnuo kuomet dar šiek tiek darbuojuosi, tačiau darbo su socialiniais tinklais ar mitybos planais tai nė kiek  neįtakoja.
  • Ar ir toliau sportuosite ar jau sumažinote tempus?
Sportuoju sumažintu tempu.
  • Viename interviu minėjote, kad daug kas jus smerkė, kaip pati būdama asmeninė trenerė priaugote svorio, kodėl iš pat pradžių nepranešėte visiems džiugios žinios?
Jau ne pirmą kartą sulaukiu šito klausimo ir mane jis be galo stebina. Juk iki trečio mėnesio apskritai  nėštumas yra slidus dalykas ir tai  manau  žino visos, kurioms jau teko jį patirti, tad iki trečio mėnesio neretai net artimiesiems nėra sakoma apie tai, nenorint užbėgti įvykiam už akių. O pranešimą apie šią žinią savo sekėjams iš kart žinojau, jog norėsiu pateikti patraukliai ir estetiškai, tad skelbtis apie nėštumą viešai, kol net pilvas nepradėjo augti, man asmeniškai atrodo kažkaip nesuprantamai ir beviltiškai.
  • Gal jau galvojote apie mažylio(ės) vardą?
Iš tiesų, jau nuo pirmų dienų pradėjom rinkti vardus ir 80% esame apsistoję ties vienu(šypsosi).
  • Dauguma būsimų mamų iš anksto planuoja ir perka kūdikio kraitelį, o kaip jūs?
O mes ne. Pirmiausia dėl to, kad kraustysimės į naują gyvenamąją vietą, tad nesinori dar papildomų daiktų vežtis ir protingiausia viską susipirkti yra jau įsikūrus. Kol kas net stengiuos neiti į vaikų prekių parduotuves, nes žinau, jog susigundysiu ir neatsilaikysiu naujiems pirkiniams. Be to iš jau pagimdžiusių moterų patirties žinau, jog daugelis su kraiteliu stipriai persistengia ir daiktai greitai tampa nebenaudojami, tad stengiames neskubėti.
  • Kuo užsiimate šiuo metu?
Tuo pat kaip ir visą laiką: dirbu, sportuoju, susitinku su draugais. Vasarai įpusėjus jau žinau, kad turėsiu itin daug laisvo laiko, tai žvalgausi į kokius papildomus kursus ir mokymus pradėt eiti(šypsosi).
  • Kaip atrodo įprasta jūsų dienotvarkė?
Mano darbas bei gyvenimo ritmas tuo ir įdomus, kad jame nėra monotonijos ir kiekvienos dienos planai gali būti labai skirtingi. Kartais dienos prasideda 5:00 ryto, paskubomis lekinat į treniruoklių salę dirbti su klientėmis, o vėliau sportuojant pačiai, kartais 8:00 keliaujant pas visažistę, po kurios laukia diena pilna naujienų bei renginių, o kartais visais neskubant ir visą dieną praleidžiant namuose, tvarkant socialinius tinklus ir montuojant naują video.
  • Palinkėjimas skaitytojams
Neapsunkinti sau gyvenimo įspraudžiant save į per didelius rėmus nėštumo metu ir klausytis tik savo organizmo bei savo gydytojo patarimų, o ne nugirstų gandų apie nėštumą. Atminti, kad nėštumas ne liga, o  gražiausias periodas moters gyvenime, kurio metu reikia atsipalaiduoti ir mėgautis tuo, kas vyksta su tavimi bei tavo gyvenime(šypsosi).