Mamuradijas.lt
Laura MAZALIENĖ
Nors už lango gana niūru, o saulė šiomis dienomis džiugina retai modelis Eva Saikovska  tikina, kad jai šis mėnuo – labai gražus.  „Lapų kilimai ant žemės, stūgaujantys vėjai, balos, per kurias abi su dukra šokinėjame. Tai laikas pilnas kontrastų, kai liūdesys maišosi su džiaugsmu. Tuomet save girdžiu, atrodo, dar labiau. Esu jautresnė gerąja prasme“, – prisipažįsta34-tąjį gimtadienį lapkričio 18 d. švenčianti E. Saikovska.
Šiltos šypsenos savininkė neslepia, kad gimtadienis jai visada yra šventė, padėka tėvams, kurie tądien jos laukė. „Šeima gimimo dieną randa kuo nustebinti, apipina mane savo dėmesiu. Kiekvienas iš jų sulauktas siurprizas būna labai malonus: tai netikėtas mamos apsilankymas, nes ji jau daug metų gyvena užsienyje, tai vyro sukviestas artimiausių draugų būrys“, – pasakoja Eva.
„Gimtadienis – man ta diena, kai noriu dėkoti. Dėkoti žmonėms, kurie yra svarbūs mano gyvenime, pamokoms, kurias privalėjau išmokti“, – atvirauja E. Saikovska.
Keturmėtės Adelės mama tikina, kad gimimo diena jai – ne tik šventė su privalomais rekvizitais kaip tortas, vakarėlis ir t.t. Jai – tai dėmesys ir buvimas kartu su tais, kurie yra brangiausi, įsiklausymas. Paklausus, ko Eva palinkėtų sau šiemet, ji konkreti „Ir toliau augti savo viduje.“
Nors planų šių metui gimtadieniui nėra, žavi mama tikina, kad jei tik būtų galimybė su visa šeima norėtų jį sutikti Indijoje: „Man patinka ten, kur šilta, o kažkada lapkritis Indijoje – buvo ypatingas.“
„O kokią įsimintiniausią dovaną Jums yra padovanojusi dukra Adelė?“, – pasmalsavome. „Ypatingiausia dovana buvo jos gimimas. Dukra man buvo 30-mečio dovana. Nesvarbu, kad ji gimė šiek tiek vėliau“, – šiltai prisimena Eva.