Mamuradijas.lt

Asmeninio albumo nuotr.

Kadaise Eriką Bružienę buvo galima išvysti koncertuojant bei TV ekranuose. Šiandien – “Instagram’e”, kur žavi mama dalijasi savo motinystės akimirkomis auginant dukrelę Pauliną, kuri neseniai atšventė pirmąjį gimtadienį. Erika juokiasi, kad dukra jau turi ir vyresnį brolį – šešerių stradforšyrą Harlį, tad jai su vyru Šarunū tenka rimtos atsakomybės kuriant šeimos gerbūvį.
 
Buvusi atlikėja šiandien džiaugiasi esamu etapu ir nė neketina skųsti, priešingai, tvirtina, kad motinystės etapas jai pats gražiausias.
 
“Mano motinystės pradžia buvo tikrai lengva. Dukrytė pirmus mėnesius puikiai miegojo, taisyklingai ėmė krūtį ir visuomet šypsojosi. Bet, kaip sakoma, maži vaikai – maži vargai.
 
 Nuo 6-to mėnesio panelė pradėjo per naktį keltis po 10 kartų, reikalauti vis daugiau ir daugiau dėmesio, ir štai, sakau sau: SVEIKA, REALYBE, pagaliau pasirodei! Tada supratau iki tol nesuprastą dalyką, kaip mamos gali nespėti išgerti karštos kavos, negalėti nueiti į tualetą, kai nori, o ne kai gali ir pan. Bet ir šis etapas pakankamai smagus, nes supranti kiek daug mes, mamos, galime.

FB_IMG_1538065178140

 
 
Aš tikrai ne iš tų mamų, kur dabar skųsiuosi, kaip aš nemiegu naktimis ( ir tikrai nemiegu, nes keliasi per naktį vidutiniškai apie 10 kartų krūties), ir tikrai nesiskųsiu, kad man trūksta laiko SAU, ( nors jo tikrai trūksta).
 
Aš labiau iš tų, kur net nemigoje atranda pliusų, ir širdžiai mielų dalykėlių…
Ir nepatikėsit, bet aš tikrai kartais pabundu ir galvoju, kaip noriu ją pasižadinti, nes beprotiškai pasiilgau”, – džiaugsmingai išgyvenimais dalijasi pašnekovė.
 
Dukra Bružų šeimoje buvo be galo laukta, todėl nebuvo jokių išankstinių nuostabų, kaip ją augins, svarbiausia – kad kūdikis pasirinko jų šeimą.

Screenshot_20181027_174620

 
“Neneigsiu, motinystė  nėra tas pats, kas atsikelti, išgerti kavos, eiti į  darbą, grįžti, pasižiūrėti televizorių ir ramiai sau KADA NORI užmigti. Bet tai yra visą dieną nesibaigiantys siurprizai, o kas gi nemėgsta siurprizų?”, – svarsto Erika.
 
“Kaip mane pakeitė motinystė? Tai tikrai apdovanojo mane DIDESNE KANTRYBE, išmokė gyvenime atsirinkti tikrus draugus ir tobulai pamokė, kad visos tos moteriškos problemos apie priaugtą  kilogramą ar nedailiai nulakuotus nagus yra tokios nereikšmingos mūsų gyvenimuose.”
 
Pašnekovė pripažįsta, kad dėl savo dukros ji galėtų padaryti viską: bet turbūt tapusios mamomis mes visos iš naivių  avelių tampame tigrėmis?
 
Ir nors kaip pati Erika teigia, kad aršumo dėl savo vaiko gerovės jai netrūksta, tuoj pat romantiškai pradeda pasakoti apie savo laimę būti mama.
 
“Būti mama, man yra didžiausia gyvenimo dovana, už kurią kiekvieną vakarą melsdamasi padėkoju. Ir dėkoju už nuostabų vyrą, nes neįsivaizduoju kaip kitos mamos augina vaikus vienos.”
 
Nors Erika tikra mama-kovotoja, konfliktai su kitomis mamomis jai nepriimtini: juk kiekviena mama geriausia žino, ko reikia jos vaikui. Ji pati stengiasi dalintis savo patirtimi, bet nepyksta, jei nuomonės išsiskiria.
 
Motinystė į Erikos gyvenimą atvedė ir sportą bei sveiką mitybą, moteris net juokiasi, kaip atrodytų jos motinystės paveikslas: susivėlę  plaukai, daug puodų aplinkui, nes Bružų namuose nebūna nepagaminto naminio maisto. Krūtis dukrytės burnoje, o Erika kitoje rankoje dar laikytų hantelį.
 
“Tokia šiandien mano savirealizacija”, – juokiasi linkmoji klaipėdietė.
 Eriką Instagram’e galite sekti čia.