Mamuradijas.lt
„Mano gyvenime svarbiausi yra mano vaikai, tad meilei sau kaip moteriai nelabai lieko laiko. O galbūt nemoku  to daryti. Aišku, būna tokių dienų, kai to labai trūksta, norisi pabūti vienai, pailsėti,  bet dažniau aš noriu būti šalia savo vaikų“, – šypsosi atlikėja, dviejų vaikų mama.
Prie socialinio Mamų radijo ir Musumazyliai.lt projekto „Myliu save“ prisijungusi žinoma moteris pasakoja, kad kadaise viskas buvo kitaip – kol dar nebuvo susilaukusi vaikų, ji daugiau galėjo dėmesio skirti sau, sportas buvo jos didelė aistra. Ir visgi Diana šiandien švyti ir dalijasi pozityvia energija bei nuostabiu pavyzdžiu, kad motinystė gali būti kuo puikiausia moters savirealizacija ir meilės sau dalimi.
„Džiaugiuosi, kad vaikai yra mano draugai. Jie man labai svarbūs. Nesvarbu, kad  Matui 19-ka, Unei – 9-eri. Abu juos myliu ir rūpinuosi vienodai“, – pasakojo moteris.
14315953_10207399752819115_45775125_o
Musumazyliai.lt blogerių komanda su atlikėja Diana Dargiene.
Įkvėpimo iš žinomos mamos sėmėsi projekte taip pat panorusi dalyvauti ir atranką praėjusi mama Skirmantė Grybauskienė, kurios motinystės kelias ir meilės sau paieškos nebuvo pačios lengviausios. Įveikusi stiprią pogimdyvinę depresiją moteris drąsiai dalijosi savo patirtimi ir patarimais.
„Nereikia bijoti apie tai kalbėti, o juo labiau kreiptis į specialistus pagalbos. Gimus vaikučiui aš su juo net bijojau likti viena, vyro neišleisdavau į darbą, mane apnikdavo panikos priepuoliai. Buvo baisu, bet šiandien tai atrodo lyg sapnas“, – apie sėkmingai įveiktą depresiją pasakojo Skirmantė.
IMG_2899
Vakaro herojė Skirmantė Grybauskienė.
Pasidalijusios savo istorijomis moterys buvo pakviestos ir kartu dalyvavo „Moters mokyklos“ paskaitoje apie eleganciją bei vidinę ramybę. Pora valandų jos intensyviai dirbo su lektore Evelina, o po visko dalijosi netikėtais įspūdžiais: abiem moterims tai buvo visiškai nauja patirtis.
„Sustojo laikas, pamiršau viską aplink. Įtraukė“, – juokėsi Diana.
„Aš skeptiškai žiūrėjau į tokius dalykus, tačiau šiandien džiaugiuosi, jog sutikau išbandyti save būtent tokiame amplua“,- pripažino Skirmantė.
Projekto sumanytojos „Mamų radijo“ įkūrėja Laura Mazalienė ir Musumazyliai.lt ambasadorė Lina Jakimčukienė džiaugiasi, kad idėja startavo sėkmingai ir pasakoja, kad tikslas – padėti kuo daugiau mamų, kurioms motinystė tapo didžiuliu iššūkiu.
„Meilė sau – tai meilė gyvenimui, todėl darysime viską, kad mamos atrastų save iš naujo!“, – tikina Musumazyliai.lt ambasadorė Lina Jakimčukienė.
„Šis projektas truks metus, kiekvieną mėnesį su atrinkta mama ir žinoma moterimi bandysime grąžinti spalvas kasdienybei. Jau dabar gauname nemažai mamų laiškų, kuriose jos atveria savo širdį, ieško paramos. Norisi, kad tai būtų tikra, paliestų ne tik išorę, bet ir žmogaus vidinę būseną“, – idėjos tikslais dalijasi L. Mazalienė.
IMG_3038
Lina Jakimčukienė ir Laura Mazalienė.
IMG_3027
Vakaro akimirka.

Nuotr.aut. Daiva Anužytė Baronienė

Mamu-baltas-CMYK