Mamuradijas.lt
Monika BURVYTĖ

 

Tuk, širdele tuk tuk… Dainelė, kurią niūniuoja ir vaikučiai, ir jų tėveliai.

Jos autorė – dviejų vaikų mama Laura Remeikienė, kuria ne tik dainelių žodžius, bet ir į savo dainavimo studiją Šiauliuose vos talpina visus norinčiuosius.

Nors atokvėpio akimirkų veiklios mamos gyvenime nedaug, tačiau laisvu momentu ji visada randanti laiko gerai knygai ar kino filmui. 

O norinčių traukti dainas yra ne tik tarp mažųjų. „Lauros studijos“ vadovė ir savininkė Mamų radijui pasakojo, jog teko sudaryti ir grupę suaugusiems.

„Studiją lanko vaikai nuo trejų iki 20 metų, tačiau pastaruoju metu dainuoti vaikai pradėjo ir su savo tėveliais, tad teko sukurti VIP – tėvelių grupę“, – didėjančiu kolektyvu džiaugėsi Laura.

Aštuonerius metus vaikus mokanti dainuoti Laura kadaise darbus pradėjo tik su viena soliste – Dovalde Ulčinaite. Studijos vadovė puikiai prisimena, kaip mergaitei puikiai sekėsi: „Dalyvaudavome įvairiuose konkursuose, pelnydavome daug prizų, keliaudavome.“

Tad prie mergaitės panoro prisijungti ir jos draugės. Taip pamažu susidarė gražių, linksmų, išradingų ir dainuojančių mergaičių grupė. Norinčiųjų su kiekvienais metais vis daugėjo, taip susikūrė Lauros studija.

„Kadangi negalėjau sugalvoti gero pavadinimo, taip ir liko Lauros studija“, – kuklinosi pašnekovė.

Laura prisipažino, jog darbas jai ne šiaip pomėgis, o didžiulė dalis gyvenimo.

„Net ir po darbo galvoju apie darbą, kuriu dainas, tekstus, rengiu renginių scenarijus, koncertinius kostiumus“, – pasakojo moteris.

Šiuo metu moteris intensyviai kuria miuziklą, kurį plačiajai visuomenei planuoja pristatyti dar ateinančių metų pavasarį: „Neužilgo prasidės repeticijos, vėliau koncertai.“

Į mažųjų ir didžiųjų klausytojų širdis netrukus taip pat turėtų pasibelsti ir ketvirtoji knygelė su dainomis bei karaoke versijomis.

„Panašu, kad turėčiau suspėti iki kitų metų vasario, taigi liūdėti ir niurzgėti nelabai yra kada. Be to, neužilgo Kalėdos, laukia daug koncertų“, – džiaugėsi moteris.

Dainas kolektyvui kurianti Laura, į veiklą įtraukė ir savo dukrytę Jorę, su kuria ir atliko garsiąją dainelę „Tuk tuk širdele“. Tuo metu moters sūnui Benui dainavimas ne tiek įdomus. Berniukas atsidavęs antrajai lietuvių religijai – krepšiniui.

Jei vis gi po visų dainavimų ir motinystės rūpesčių laiko lieka, Laura teigė pasinerianti į gerų filmų sūkurį ar atverčianti įdomią knygą.