Mamuradijas.lt

Laura BAGDŽIŪNAITĖ

 

Lapkričio 16-ąją 32-ąjį gimtadienį švęsianti teisininkė Dainė Baumilė tikina, kad dabar pats gražiausias laikas jos gyvenime. Mamų radijui gerą nuotaiką nuolat spinduliuojanti moteris atviravo, kad būti perkopus trisdešimtmetį jai labai patinka, nes dabar ji turi viską, ko tik nori.

 
– Ką Jums reiškia gimtadienio šventė?

 

– Gimtadienis man vis dar yra šventė. Apskritai man būti 30-ies su trupučiu iš tiek, kiek jau nugyvenau, patinka labiausiai. Gal dėl to, kad jau turiu pagrindą po kojomis: šeimą, namus, tikrus draugus, mėgstamą darbą ir esu pilna jėgų švęsti gyvenimą. Man – tai gražiausias laikas.
– Kaip švenčiate gimtadienį?

 

– Gimtadienį kiekvieną kartą švenčiu vis kitaip – pagal nuotaiką. Šiemet jį švęsiu su draugėmis. Tai bus grynai moteriškas gimtadienis su pokalbiais prie vyno, visažo pamoka, vakariene restorane, kokteiliais bare.

 

– Kokią įsimintiniausią dovaną esate gavusi nuo savo dukros? Kodėl ji Jums padarė įspūdį?

 

– Mano mažytė tik šiemet suprato, kas iš tikrųjų yra gimtadienis – jai neseniai sukako treji. Labiausiai man patinka jos švelnumas: apsikabinimas, bučkis ir pagyros, kad „mamytė labai gražiai atrodo“. Geresnės dovanos ir nesugalvosi.
– Ko palinkėtumėte sau artėjančio gimtadienio proga?

 

– Sau palinkėčiau nenustoti džiaugtis gyvenimu.

 

– Gimtadienio neįsivaizduojate be…

 

– Gėlių ir žvakučių.