OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Alina Juodienė su vyru Žyginti sūpuoja vos kelių mėnesių sūnelį Balį. Ir nors motinystės kelias tik prasideda, moteris tikina, kad pokolkas viskas lengviau, nei ji galvojo: spėja pasirūpinti ir savo vyrais bei mylimu gėlių verslu „Cukrinis kaspinėlis“.
Mamuradijas.lt
Nuotraukos asmeninio albumo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ar turėjote kokį nors įsivaizdavimą, kaip auginsite sūnų?
Niekada neturėjau kažkokiu nuostatų, kaip auginsiu vaiką, buvo labai sunku įsivaizduoti, kaip ir kas pasikeis jam atėjus į mūsų šeimą. Ir tikrai viskas pasikeitė, bet tik į gerąją pusę. Kaip ir sakoma, kad gimstant vaikui niekas neduoda instrukcijos, kaip jį auginti, viskas ateina savaime. Buvo visko, bet tiek aš, tiek vaikutis ir vyras mokomės vieni kitus pažinti ir suprasti poreikius.
 image4
Žinoma, tapo sudėtingiau planuotis laiką, daugiau viskas sukasi aplink vaikutį, bet nesėdime namuose, kiek pavyksta einame pasivaikščioti, lankome draugus, senelius. Didžiausias ačiū mano vyrui, kuris vis leidžia man nors po keletą valandų per savaitę padirbėti, mielai pasilieka su sūneliu dviese.
Dažnai moterys teigia, kad atrado save iš naujo… Kokie jūsų pojūčiai?
Ar motinystė mane pakeitė ? Bent kol kas, nemanau. Gal tik tiek, kad esu laimingesnė nei bet kada anksčiau!
 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Kaip sekasi sudetinti naująjį amplua su gėlių verslu?
Kaip ir minėjau, esu dėkinga už tai vyrui , kad galiu derinti darbus ir motinystę. Nors tikrai pripažinsiu, būnant darbe mintys sukasi aplink namus ir savo vyrų beprotiškai pasiilgstu. Bet darbo, kūrybos ir gėlių buvau pasiilgusi taip pat!
Jei reiktų nupiešti savo kaip mamos paveikslą, koks jis būtų?
Mano kaip mamos paveikslas gal būtų toks: pati laimingiausia, be galo mylinti, viską galinti padaryti dėl sūnelio, stipri bei mylima.
Kas jus įkvepia, kai aplanko niūros nuotaikos?
Paskutiniu metu niūrios nuotaikos tikrai aplenkia mūsų namus ir mane, kadangi turiu pačią nuostabiausią savo šeimą! 

 

Įkvepiančios mamos kasdienybę sekti galite čia.