Šiuo metu futbolininko Deivido Česnauskio (37) ir Vaidos Grikšaitės-Česnauskienės (34) šeima paskendusi ypatingų progų emocijose. Praeitą savaitę garsi šeima minėjo net keturias šventes: mažosios dukters Emos pirmąjį gimtadienį, sūnaus Rojaus 7-ąjį, Deivido 37-ąjį gimtadienį bei 10-tąsias vestuvių metines. Artėjant tokioms ypatingoms progoms, garsi šeima leidosi nekasdieninei avantiūrai ir įsiamžino „Aero Tutis“ vaikiškų vežimėlių fotosesijoje.

_4U04484

Profesionalus modelis, „Mis Lietuva 2002“ titulą laimėjusi Vaida prieš fotoobjektyvą jaučiasi puikiai, tačiau vyras Deividas ir vaikai, visų nuostabai, fotosesijoje taip pat linksmai leido laiką. Net mažoji, vos vienerių sulaukusi, Ema nesustojo juoktis ir mėgavosi fotosesija sėdėdama „Aero Tutis“ sportiniame vežimėlyje.
„Mūsų šeima nejaučia jokios įtampos prieš fotoobjektyvą, nes tiek aš, tiek vyras ir vaikai yra prie to pripratę ir tai yra tapęs kaip kasdieninis reiškinys. Net mažoji Ema, atrodo jau gimė su šia patirtimi, kadangi visada kai ją kažkas fotografuoja ji visuomet šypsosi,“ – sakė Vaida.

_4U03903

Fotosesijoje dalyvavo taip pat ir du Deivido ir Vaidos sūnūs, Rojus ir Deividas, kurie neslepia susižavėjimo futbolu ir tikslingai seka tėčio pėdomis. Vaida paklausta ar svajoja, jog Ema pasirinks mamos kelią, atsakė:
„Futbolas mūsų gyvenime užima tikrai didelę dalį, todėl nenuostabu, kad sūnūs pamilo šį hobį bei nuolat laukia treniruočių ar varžybų. Todėl net mažoji matydama, jog broliai rengiasi rinktinės geltonus marškinėlius, ji taip pat eina į spintą, atsidaro duris, pasiima rinktinės marškinėlius ir irgi bando draugauti su kamuoliu. Nors mano buvo svajonė, jog gimus mergaitei – mes lankysime baletą, tikiu, kad Ema su mūsų pagalba atras savo kelią, nesvarbu ar tai bus futbolas ar šokis ar kita.“

_4U04409

Šeimyniškos idilės  receptas – blynai ir futbolas
Deivido ir Vaidos šeima dažnai minima, kaip pavyzdinė šeima, todėl paklausus, kas padeda išlaikyti šeimynišką idilę, Vaida atsakė:
„Mūsų šeimai išlikti kartu padeda tradicijos bei bendri hobiai. Vaikai, labai laukia didžiųjų švenčių – Kalėdų, Velykų, kurioms visi kartu ruošiamės ir kuriam tradicijas kartu. Taip pat savo šeimai perdaviau tradiciją sekmadienį kepti blynus. Dar iš savo vaikystės pamenu, kai tėtis kepdavo šeimai blynus ir kokias šiltas emocijas tai suteikdavo visiems, tad norėjau, kad mano vaikai taip pat turėtų šiuos prisiminimus iš vaikystės.
Ne paslaptis, kad labiausiai mus apjungia futbolas. Mūsų gyvenimo būvis įtraukia į tą bendrumą, dėl ko praleidžiam labai daug laiko kartu ir vienas kitą palaikom. Žinoma, nei viena šeima nėra apsaugota nuo nesutarimų ar iššūkių, tačiau supratingumas ir kompromisai padeda rasti išeiti ir palaikyti darną šeimoje.“
Renkantis vežimėlį, svarbūs trys kriterijai
Česnauskių šeima fotosesijoje įsiamžino su Lietuvos metų gaminio 2017 aukso medalį pelniusiu „Aero Tutis“ vežimėliu. Šis vežimėlis išsiskiria savo ypač lengvu termo lopšiu bei ypatingai lengvai susilankstančia važiuokle. Vaidos Grikšaitė-Česnauskienė turinti net tris vaikus ir išbandžius įvairius vežimėlius, neslėpė susižavėjimo „Aero Tutis“ vežimėlio dizainu ir amortizacija.
„Mano akis ypač patraukė erdvus „Aero Tutis“ lopšys, kas ypač aktualu, kad naujagimis jaustųsi patogiai ir jo neišaugų anksčiau laiko. Taip pat nustebino lopšio lengvumas bei važiuoklės amortizacija. Tokį vežimėlį smagu ne tik mamai vežti, bet ir vaikas jaučiasi komfortiškai ir saugiai.“ – pastebėjimais dalijosi Vaida.
Vaida, paklausta, pagal kokius kriterijus rinkosi vežimėlius savo vaikams, atsakė: „Nors vežimėlyje užauginau jau du sūnus, renkantis vežimėlį Emai, šią patirtį teko išgyventi iš naujo bei priderinti vežimėlį prie mūsų  gyvenimo būdo. Pagrindiniai kriterijai vežimėliui buvo trys: praktiškumas, kompaktiškumas bei jo dizainas.“
Autorius: Marija Vorobjovaitė