Mamuradijas.lt

Mama ekspertė

Sandra KRAUJELIENĖ

 

Man nėra nieko maloniau, nei puošti savo pirmagimį sūnų. Jaučiu didelį malonumą galėdama derinti spalvas, ieškoti būtent tokio drabužėlio ar aksesuaro, kokį matau savo galvoje, o ne tiesiog nupirkti pirmą pasitaikiusią mėlyną kepurę prie mėlynos striukės.

Paėmusi į rankas „Buboo“ kepurėles likau maloniai nustebusi ne tik išvaizda, bet ir pojūčiu – jos nė iš tolo nepriminė to „šlapio/šalto“ trikotažo audinio iš kurio dabar populiaru siūti komplektukus vaikams ir tai daro didelė dalis Lietuvos kūrėjų.

„Buboo“ siuvami gaminiai mane papirko savo audiniu! Pluoštas iš viskozės ir vilnos, kurį labai malonu liesti, prašėsi būti laikomas ne rankose, o iškart būti dėvimas. „Buboo“ kepurėlės, tai ne tik minkštos, švelnios, stilingos, patogios, bet ir šiltos! Puikiai tiks ne tik pavasariui ir rudeniui, bet ir nešaltai žiemai, nes jos yra dvisluoksnės ir sudėtyje turi vilnos.

Kitas šio prekės ženklo privalumas – siuvami dydžiai pagal Jūsų užsakymą – nuo neseniai gimusio kūdikio iki mamos ar tėčio, todėl, tai puiki galimybė stilingai ir jaukiai aprengti ne tik savo atžalą, bet ir save patį.

Kas man labiausiai patiko, tai jų švelnumas ir jaukumas. Kadangi tokias kepures dėvime abu su mažyliu, tai puikiai suprantu, kaip jis jaučiasi, ką reiškia atrodyti ne tik stilingai, bet ir patogiai!

Įvertinimas – 10 balų su pliusu iš mūsų pusės!