Mamuradijas.lt
Mama-ekspertė
Laura MAZALIENĖ
Bateliai kūdikio gyvenime man atrodė mažytė smulkmena, be kurios tikrai galima gyventi. Iki kol mažoji paaugo, pradėjo miklinti pėdutes ir dabar niekur jos nebesinori neštis tik su kojinėmis. Deja, daugelis parduotuvių lentynose naujų šeimininkų laukiančių batelių nesužavėjo savo funkcionalumu. Visų pirma, atrodė nepatogiai apaunami, antra, žiūrint į juos, norisi kažko “kitokio”.
Ir tas kažkas “kitokio” netikėtai vieną dieną buvo atrastas naršant “Instagram” tinkle. “TEPTY” – naujas prekės ženklas, kuris nepaliko manes abejingos! Estetika, spalvų harmonija, mokasinų modeliukai – tai buvo TAI, ko ieškojau savo dukrai. Visos kolekcijos neįsigijome, tačiau vienus mokasinukus draugiškai pakvietėme gyventi į savo spintą!
Candy3
TEPTY nuotr. TEPTY mokasinai vaikams.
Tik čia jie neužsibūna. Keliauja kasdien visur su mumis. Ir žinote, ką? Bateliai yra didžiausias traukos taškas, visada vietoje atsiras bent viena mama, kuri prieis ir pakalbins, paklaus, iš kur gavome TOKIUS batukus! Tad naujos pažintys – garantuotos 🙂
O tie TOKIE bateliai, ne tik gražūs, bet ir labai funkcionalūs! Dažnai lankomės pas gydytojus, ir ne visada, spėju prigriebti žaislų mažajai, nes galva su mintimis kažkur pasilieka įtemptoje kasdienybėje. Bet jų ir netrūksta, nes kuo puikiausiai galima žaisti su „TEPTY“ mokasinukų kaspinėliais. Arba tiesiog nusiauti patį batuką ir mojuoti juo sau prieš nosį!
Mūsų mažajai jau didis pusmetis. Ir jai labai patinka žingsniuoti. Tad šie bateliai dabartiniu metu yra puikiausia avalynė: ir graži, ir puikiai sukimba su grindimis, tad mažoji ne slysčioja, o puikiai mokosi dėlioti kojytes.
Beje, užsisakėme batelius šiek tiek „į ateitį“. Maniau, bus smagu pasipuošti pavasarį. Bet labai nustebino tai, kad net didesni bateliai puikiai žiūrisi ant mažos kojytės. Mistiškai genialu! Taigi, tikiuosi, jais džiaugsimės ne vieną mėnesį!
Pagirtina, kad ir kaina nekanda, nes rinkoje esantys panašūs gaminiai parduodami išpūstomis sumomis, tad noras jai pasipuošti gali likti tik svajone 🙂
Mes labai džiaugiamės atradę „TEPTY“ ir linkime Jums susipažinti su šiais nuostabiais lietuviškais mokasinukais 🙂
10!