Mamuradijas.lt

Mama ekspertė Sandra Kraujelienė

Maisto gaminimas garuose nėra naujiena. Taip žmonės maistą ruošdavo dar senų senovėje. Garuose virtas maistas ne tik išsaugo daugiau vitaminų bei mikroelementų, tačiau taip pat atrodo puikiai bei yra skanus. Pradėjusi primaitinti sūnų, norėjau, kad jis valgytų sveiką ir kokybiškai paruoštą maistą, todėl į virtuvę priėmiau naują draugą – AVENT garintuvą – maišytuvą.

 

Tai universalus ir labai kompaktiškas prietaisas, kuris Jūsų virtuvėje tikrai neužims daug vietos, bet nudirbs daug darbo. Į ką labiausiai atkreipiau dėmesį – tai, kad galiu ruošti savo vaikui tokį maistą, kuris ne tik maksimaliai išsaugo maistines sąvybes, bet tuo pačiu ir ypatingai palengvina visą maisto ruošos procesą.

 

AVENT kombainas iš kitų panašių prietaisų išsiskiria tuo, kad viską daro viename inde. Nereikia perdėti maisto norint  jį išvirti, o vėliau susmulkinti iki norimos konsistencijos. Taip pat labai patogu tai, kad nereikia naudoti atskirų puodų ir smulkintuvų, stebėti ir kontroliuoti maisto ruošimo, bijoti pervirti, žvilgčioti į laikrodį, o vėliau dar ir plauti krūvos indų… Sudėjai, nustatei virti ir pamiršai, kol garsinis signalas neįspėjo apie garuojančius pietus. Išties paprasčiau negu paprasta!

 

Maistą paruošiau ne tik sveikai, bet ir itin greitai. Garinimo laikas truko nuo 5 iki 20 minučių. Garais galite apdoroti vaisius, daržoves, mėsą, žuvį…

 

Klystate, jeigu manote, kad tai trumpalaikė investicija, ar daiktas reikalingas tik kūdikiui, kol jis maitinamas trintu maistu. Kadangi galima reguliuoti maisto smulkinimo intensyvumą arba išvis jo nesmulkinti, garuose virtų daržovių garnyrui patiekiu ir vyrui.

 

AVENT kombaino kaina svyruoja nuo 350 iki 600 litų. Saugiausia kombainą įsigyti iš patikimų įmonių, kuriose pirkdami gausite ir garantinį aptarnavimą.

 

Pardavimo vietos:

Gintarinė vaistinė

Pigu.lt

Babymarket.lt

Prekesvaikams.com