18_1
Artėjantį pavasarį lietuviškas vaikų mados ženklas „OXOX“ kviečia pasitikti kūrybingai
kovo 14, 2018  |  By:   |  Aktualu  |  Comments are off
Nors, atrodytų, žiema dar tik įsibėgėjo, visgi lietuviškas vaikų mados ženklas „OXOX“ jau gyvena pavasariniais planais ir svajonėmis bei kviečia vaikus bei jų mamas pasidairyti po šiltajam sezonui skirtą įvairiaspalvę kolekciją, kuri dedikuota Misteriui Kūrybingumui.
Naujoji „OXOX“ kolekcija tyrinėja beribį meno ir kūrybos pasaulį bei vaikų santykį su juo. Tapytojas Pablo Picasso yra pasakęs, jog kiekvienas vaikas iš prigimties yra menininkas. Tad tėvų užduotis yra skatinti vaiką kurti, žaisti ir neriboti jo vaizduotės.

18_18

Anot mados ženklo „OXOX“, kuriančio drabužius vaikams iš ekologiško trikotažo, kurti, stebėti, atrasti yra privalomi dalykai ryškiaspalviame mažųjų pasaulyje. Kiekviena diena jiems – lyg naujas atradimas ir dar nepatirtas nuotykis. Jie gyvena savo susikurtame pasaulyje, kurį regi savitai, užuodžia tik jiems jaučiamais kvapais, ragauja tik jų receptoriams atpažįstamais skoniais.  „Mąstymas be ribų“ – toks yra naujasis OXOX šiltojo sezono kolekcijos šūkis.
Vaikai, reprezentuojantys „OXOX“ kolekcijas, yra visuomet ypatingi. Jie charizmatiški, drąsūs, veiklūs ir labai smalsūs. Broliai Timas ir Malvinas laisvalaikiu mėgsta žaisti futbolą, domisi kompiuteriniais žaidimais, lanko plaukimo pamokas. Malvino mėgiamiausia pamoka – matematika. Kitas „OXOX“ kolekcijos ambasadorius Benediktas lanko Erudito burelį, be galo mėgsta analizuoti žemėlapius, lanko rytietišką kovų meną „Kudo“, penktadienius leidžia šachmatų pamokose, o šeštadieniais programuoja. Sandra kelias dienas savaitėje leidžia keramikos užsiėmimuose, išskirtinai domisi menu ir kūryba. Marijos kasdiena – Dailės gimnazijoje, vienas mėgiamiausių jos užsiėmimų, kaip ir Benedikto – konstruoti iš įvairių medžiagų. Rugilės mėgiamas instrumentas – akordeonas, ji mokosi juo groti.
 18_7
Lietuviškas vaikų mados ženklas „OXOX“ kuria žaismingus, vaikystę pabrėžiančius ir laisvai vaikams judėti leidžiančius drabužius iš švelnaus ir minkšto ekologiško trikotažo tiek mergaitėms, tiek ir berniukams, kurių ūgis nuo 62 iki 152 cm. Vienas pagrindinių ženklo išskirtinumų – originaliai sukurti medžiagų raštai kiekvienai kolekcijai, taip pat ant drabužių „nutūpiantys“ žaismingi užrašai iš lietuviškų pasakų ar jų personažų. „OXOX“ kolekcijos yra skirtos įdomiai ir aktyviai vaikų kasdienybei nuo pirmadienio iki sekmadienio.
Viena svarbiausių „OXOX“ vertybių  – kurti vaikišką madą vaikams, nepaverčiant jų mažomis suaugusiųjų kopijomis, o leidžiant jiems pažinti ir tyrinėti patį vėjavaikiškiausią laikotarpį – vaikystę. Teikiamas prioritetas vaikų komfortui, sveikatai ir judėjimo laisvei, tačiau lygiai taip pat svarbus yra vaikų kūrybingumas, jų saviraiška ir skirtingos jų asmenybės.
 18_17
„OXOX“ myli ir vertina vaikų pasaulį.
Apie autorių :

Komentarai .