Mamuradijas.lt
LAURA MAZALIENĖ
Uodas vandens nešė…ir dar ĮKANDO.
Ar žinojote, kad greičiausiai įkandimą padės nuraminti tiesiog šaltas vatos tamponėlis uždėtas ant odos? 😊 Arba pamenate vaikystė ir trauklapius? Vaistai nuo visų ligų, tik aš jų pasigendu…
Uodai – pas mus baubai, nes didžioji paniškai bijo visų vabzdžių, o ypač tų, kurie kanda.
Tad man kaip mamai svarbiausia MISIJA saugoti damutes nuo jų ir nuo saulės. Juolab, kad gyvename šalia upės, parko, tad su šiais „draugais“ susiduriame kone anksčiausiai.
Praėjusiai metais bandėme su jais kovoti visiškai natūraliomis priemonėmis – žolelių purškalais. Nežinau, ar jūs esate bandę, bet poveikis mums buvo nulinis. Purški be paliovos, o situacija tokia pati, net placebas nepadėjo.
Tad šiais metais ieškojau KAŽKO VEIKSMINGO, BET NEKENSMINGO. Ir kad tiktų tiek dičkei (3 metai, beveik) ir mažiukei (9 mėn.). Nes dažnai tie purškalai būna tinkami tik nuo metukų.
Ir štai, draugas „Chicco“  Lietuvoje pristato visišką naujieną – kremą,purškalą nuo uodų, kuris tinka kleckams nuo trijų mėnesių. IR DAR: tepaliuką po įkandimų, kuris nuramina odelę ir nesukelia didelio niežėjimo jausmo!
Taigi trumpai, tepalai:
  • Su melisos (gydomoji ir labai brangi vaistažolė) ir gvianinės karapos (žinomos dar kaip ANDIROBOS) eteriniais aliejais. Pastarasis labai populiarus Brazilijoje, kur vabzdžiai puola oi oi kaip stipriau nei pas mus, patyriau savo kailiu.
  • Labai greitai įsigeria, neriebus, tad neužkimš porų
  • BE ALKOHOLIO
  • Be dažiklių, parabenų, fienoksetanolio
  • Itin švelnaus kvapo
  • TINKA NUO 3 MĖN.
  • tai ne medicininė prekė, o kosmetika, tai reiškia, kad jos sudėtyje nėra kenksmingų biocidų, kurie dažnai netinka jautriai kūdikių odelei
Bzz! 😊 ĮSIGYTI GALITE ČIA: 

 

https://chicco.lt/prekes/kosmetika-higiena/apsauga-nuo-uodu/chicco-kremas-nuo-vabzdziu-100-ml

https://chicco.lt/prekes/kosmetika-higiena/apsauga-nuo-uodu/chicco-purskalas-nuo-uodu-100-ml

https://chicco.lt/prekes/kosmetika-higiena/apsauga-nuo-uodu/chicco-rutulinis-tepalas-nuo-vabzdziu-60-ml