Mamuradijas.lt
Laura Mazalienė
Man labai patinka, kai skalbiniai kvepia 🙂 . Bet kai kvepia per daug, tuomet tokius rūbus norisi mėnesiui iškomandiruoti į terasą 🙁 … Atsiradus vaikams, skalbiklių paieškos gana ilgai. Ko ieškojau? Tokių priemonių, kurios IŠ TIKRŲJŲ IŠSKALBTŲ DĖMES, TIKTŲ VISAI ŠEIMAI (IR LĖLIUKUI NUO GIMIMO) (nes kai skalbi dukart per dieną kasdien, nesiruoši dar rūšiuoti) ir maloniai kvepėtų.
O didžiausia mano klaida buvo ta, kad  tokio stebuklo ieškojau prekybos centruose, bet tik ne vaikiškų prekių parduotuvėje. Ir štai, ne kur kitur, o “CHICCO” PC PANORAMA atradau šiuos gėrius – skalbiklį ir minkštiklį. O dabar internetinėje chicco.lt parduotuvėje (kas man tūkstantį kartų patogiau nei eiti į fizinę) jiems ir 20 proc. nuolaida. Ką čia daugiau ir papasakosi, išbandykite, tikrai įvertinsite teigiamai!
CHICCO SKALBIKLIS:
https://chicco.lt/prekes/kosmetika-higiena/skalbimo-priemones/chicco-skalbiklis-1-5l
Sukurtas specialiai kūdikių drabužėliams skalbti. Specialios sudėties su alijošiumi dėka, skalbiklis veiksmingai pašalina dėmes ir nepageidaujamus kvapus ir kūdikio drabužėliai tampa švarūs ir kvepiantys. Skalbiklis tinka tiek skalbiant rankomis, tiek skalbyklėje, žemoje arba aukštoje temperatūroje, nepalieka žymių. Hipoalergiškas, be dažiklių, dermatologiškai patikrintas ir tinkamas jautriai odai. 
Sudėtis: anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (nuo 5% iki15%), nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, muilas (mažiau kaip 5%), fosfonatai (mažiau kaip 5%), EDTA druskos (mažiau kaip 5%), fermentai, kvepalai, metilizotiazolinonas. Dozavimas: 1 kamštelis = 25 ml. Skalbiant rankomis ir skalbyklėje (10 litrų vandens) vidutiniškai suteptus drabužius: 55 ml. Jei vanduo kietas +20 ml, jei minkštas -20 ml. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo.
CHICCO SKALBINIŲ MINKŠTIKLIS:
https://chicco.lt/prekes/kosmetika-higiena/skalbimo-priemones/chicco-skalbiniu-minkstiklis-750-ml
Suminkština ir atgaivina kūdikio drabužėlius, nedirgina jautrios odos. Hipoalergiškas, dermatologiškai patikrintas. Su talko esencija. Cheminė sudėtis: katijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos (nuo 5% iki15%), kvepalai, metilizotiazolinonas (mažiau kaip 5%).