Mamuradijas.lt
Laura BAGDŽIŪNAITĖ
Nuo ketvirtiadienio iki sekmadienio Vilniuje (Gariūnų 2 įėjimas, laiptai į apačią) vyksta šeštoji Mamų mugė. Pripažinsiu, man tai buvo pirma pažintis su šiuo projektu, bet, tikiuosi, ne paskutinė.
Nepaisant to, kad mugės vietos rasti iš karto nepavyko, nes nebuvo jokių nuorodų, teko klausti aplink vaikštinėjančių mamų, pirmasis įspūdis buvo vau – kiek visko daug!  🙂 Daugiausia, aišku, protingai išdėstytų rūbelių, tačiau šeimos laukiančios šeimos pagausėjimo galėjo rinktis ne tik iš jų: daugkartinės kelnaitės, nėštumo reikmenys, žaislai, batai, vonelės, papuošalai, vežimėliai, kėdutės ir t.t.
Visko tikrai labai daug, ir kas nustebino maloniausiai, kad kokybė daiktų – labai gera. Aišku, tokių teko paieškoti, bet juk kas ieško, tas randa. Nors teko girdėti ne vieną mamą, kalbančią, kad kainos “kandžiojasi”, aš drįsčiau nesutikti. Parduotuvėje tikrai teks sumokėti mažiausiai penkis kartus daugiau.
Kokie minusai? Kaip parodos “pirmokei” sunku būtų ką labai kritikuoti, galbūt labiausiai įsiminė nevisada patenkinti savanorių veidai ir atsakymai į klausimus. Suprantama, daug darbo, bet kuo gi čia kaltos mamos? 🙂
Kitas aspektas – jei ketinate įsigyti daug daiktų ir nenorite jų tampytis su savimi visą laiką, o patikėkite, tai daryti gana sunku, Jums reiktų atsivesti į mugę papildomą žmogų, kuris tuos daiktus pasaugotų. 🙂 Pati parodoje lankiausi su besilaukiančia drauge, o jai reikėjo ne tik rūbelių, bet ir didesnių kūdikiui skirtų daiktų, o jų tiesiog nebuvo, kur saugiai palikti… Pasak savanorių, liko tik tikėtis, kad niekas šalia jų paliktų daiktų neužsimanys pasisavinti.
Pliusai? Diiiidelis pliusas už tai, kad galima atsiskaityti 🙂 Taip pat, labai patiko tai, kad buvo padarytos specialios erdvės, kuriose galėjai pailsėti ir “apgalvoti” pirkinius. Iš sausakimšo maišo po poilsio minutės liko vos dešimtis reikalingiausių daiktų. Juk noras visada būna didesnis už protą, tad reikia laiko, jog pastarasis laimėtų.
Nusiteikite, kad teks pavargti, bet užtad rezultatas bus malonus 🙂 Sėkmės!