Mamuradijas.lt

Astai Stašaitytei- Masalskienei beveik nelieka laiko atsikvėpti. Šiuo metu ilgametė BTV laidos „Sekmadienio rytas“ vedėja Asta Stašaitytė – Masalskienė džiaugiasi vyro supratingumu, nes  nauja BTV pokalbių laida užsiėmusiai moteriai beveik nelieka laiko vaikams, šeimai ir namams. „Gerai, kad mano vyras taip mane palaiko ir šiuo metu stipriai padeda su mokyklom, būreliais, namais, nes aš gyvenu projektu. Kurie myli savo darbą – mane tikrai supras. Tiesa, pažadėjau išleisti savo vyrą atostogų spalį, kai sezonui prasidėjus turėsiu šiek tiek daugiau laiko“, – apie dabartinę savo kasdienybę pasakojo A.Stašaitytė – Masalskienė.

Vienas iš didžiausių išbandymų ir džiaugsmų moters gyvenime – naujoji pokalbių laida „Yra kaip yra“. „Reikėjo ir išdrįsau kalbėti apie viską. Čia paliečiamos tikrai aštrios ir skaudžios temos – žmogžudystės, plėšimai, nelaimės. Todėl tikrai ne visada būna lengva apie tai kalbėti. Žinau viena, ši patirtis man davė daug drąsos“, – apie tai, ko išmoko per pirmuosius filmavimus, papasakojo Asta.  

Kodėl ji nusprendė tapti pokalbių laidos vedėja? Žavi moteris jaučiasi sukaupusi pakankamai gyvenimiškos patirties.  „Turiu teisę kalbėti ir apie rimtus dalykus, esu mačiusi visko – ir gero, ir blogo“. A.Stašaitytė-Masalskienė pridūrė, kad eteryje trūksta šnekančių žmonių su patirtimi. „Man nėra nieko baisiau už dvidešimtmetes pokalbių šou vedėjas su įklijuotais klausimais į lūpas“, – sakė ji.

BTV „Yra kaip yra“ vedėja atskleidė, kad laidoje bus ir pokalbių dalyvių, ir jos pačios ašarų. „Man laidos prodiuseris Saulius Bartkus pasakė: „Nesijaudink, užsiauginsi storą odą“, tačiau žinau viena, nenoriu tos odos auginti – aš noriu jausti ir nelikti abejinga istorijoms, kurias girdžiu laidoje. O pamačiusi verkiantį pašnekovą, ir pati nejučiomis apsiašaroju“, – pasakojo Asta. Anot jos, kartais gali atrodyti, kad pokalbių laidos vedėjas yra paprasčiausias paršas, kuris spekuliuoja kitų žmonių skausmu, tačiau herojaus istorija dažniausiai būna atramos taškas, nuo kurio prasideda problemos nagrinėjimas.

BTV „Yra kaip yra“ vedėja A.Stašaitytė-Masalskienė išdavė, kad ne visos premjerinės laidos temos bus tokios rimtos. „Bus ir linksmesnių vakarų. Visai neseniai filmavome laidą apie „vyriškas patrankas“, ir filmavimo metu manęs laukė didis iššūkis – turėjau klausti:  „Ar tiesa, kad vyrų sperma iš tiesų prastėja?“ Gyvenime nesu apie tai šnekėjusi į kameras. Tokie išbandymai suteikia adrenalino“, – juokdamasi pasakojo Asta.  

Moteris prisipažino, kad kriminalais nesidomi ir žinių stengiasi nežiūrėti, todėl akistatos su skaudžiausiomis Lietuvos nelaimėmis yra sudėtingos. „Kai girdi apie paauglę, sukapotą į gabalus, nužudytą žmogų ar siaubingą avariją – tikrai nebūna lengva“, – apie emocingą savo darbą BTV laidoje „Yra kaip yra“ pasakojo moteris.

Kaip jai sekasi sutarti su BTV „Yra kaip yra“ laidos ekspertais Giedriumi Drukteiniu ir Gintare Gurevičiūte? „Gyvenime esu sau išsikėlusi tokį uždavinį – privalau žmogų, kurio nekenčiu nuo pat pirmosios pažinties sekundės, pamilti. Ir iš tiesų, su tuo žmogumi, kuriam šį bandymą kartą pritaikiau, dabar esame geriausi draugai. Nesvarbu, net jei nesueina karmos, jei esi labai skirtingas – pasaulyje nėra blogų žmonių. Juk iš kiekvieno gali tiek daug visko išmokti. Todėl ir Gintarė, ir Giedrius man atrodo kaip iš kitos planetos, tačiau mūsų santykiai – puikūs. Jų kitoniškumas yra puiki mokykla man“, – pasakojo BTV pokalbių laidos „Yra kaip yra“ vedėja Asta.  

A.Stašaitytė-Masalskienė  išdavė, kad prieš pirmąjį laidos filmavimą visai nesijaudino. „Aš ir pati esu nustebusi. Būdavo, dažnai kojos rankos drebėdavo net ir ne tokiuose svarbiuose renginiuose, o čia tiesiog jaučiau tokią didelę atsakomybę, kad buvau paprasčiausiai susikaupusi“, – pasakojo ji.